GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam gry :)

04.07.2009
11:20
smile
[1]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Sprzedam gry :)



Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do licytacji ;)

04.07.2009
11:22
smile
[2]

Montera [ Darten ]

Jest możliwość kupna oddzielnie DoW Antologię ?

04.07.2009
11:24
smile
[3]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Raczej nie :P Jeśli zależy Ci na DoW to kup wszystko, a potem resztę sprzedaj ;)

04.07.2009
12:00
smile
[4]

Montera [ Darten ]

Chytry bardzo jesteś, raczej zależy mi na samym DoW Antologii. No nie wiem, czy się opłaca cały zestaw, wątpię, ale życzę powodzenia w sprzedaży.

04.07.2009
12:01
[5]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Raczej nie chce mi się bawić z wysyłaniem poszczególnych gier i to dlatego ;) Dzięki :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.