
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Sprzedam gry :)
Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do licytacji ;)

Montera [ Darten ]
Jest możliwość kupna oddzielnie DoW Antologię ?

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Raczej nie :P Jeśli zależy Ci na DoW to kup wszystko, a potem resztę sprzedaj ;)

Montera [ Darten ]
Chytry bardzo jesteś, raczej zależy mi na samym DoW Antologii. No nie wiem, czy się opłaca cały zestaw, wątpię, ale życzę powodzenia w sprzedaży.
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Raczej nie chce mi się bawić z wysyłaniem poszczególnych gier i to dlatego ;) Dzięki :)