power gracz [ Cwaniak ]
GTA SA MP:premium a/d beta...poszukiwane
witam
jestem czlonkiem jednego z klanow dm,i szukamy dobrej mapki,wlasciwie to juz nazwe mamy,ale nic nie mozemy wygooglac...nie wiem,moze ktos kto w to gra tutaj ma ta mapke,i moglby to wsadzic na rapidshare,czy cos ?
z gory dzieki,licze na wasza pomoc :)
power gracz [ Cwaniak ]
maluski upik ? :(
pitbull---przeszukalem,znalazlem jedna rzecz,ale jest error 404...
PitbullHans [ Legend ]
Spytaj tam, a raczej poszukaj.
power gracz [ Cwaniak ]
dziala ci ten link ?
jesli tak,to moglbys sciagnac i wrzucic te pare kb na rapidshare ?
to nie klopot,a bardzo mi pomozesz...:)
PitbullHans [ Legend ]
Nie, blokada :>