GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA SA MP:premium a/d beta...poszukiwane

04.07.2009
09:24
[1]

power gracz [ Cwaniak ]

GTA SA MP:premium a/d beta...poszukiwane

witam
jestem czlonkiem jednego z klanow dm,i szukamy dobrej mapki,wlasciwie to juz nazwe mamy,ale nic nie mozemy wygooglac...nie wiem,moze ktos kto w to gra tutaj ma ta mapke,i moglby to wsadzic na rapidshare,czy cos ?
z gory dzieki,licze na wasza pomoc :)

04.07.2009
09:44
[2]

power gracz [ Cwaniak ]

maluski upik ? :(

pitbull---przeszukalem,znalazlem jedna rzecz,ale jest error 404...

04.07.2009
09:45
[3]

PitbullHans [ Legend ]



Spytaj tam, a raczej poszukaj.

04.07.2009
10:00
[4]

power gracz [ Cwaniak ]




dziala ci ten link ?

jesli tak,to moglbys sciagnac i wrzucic te pare kb na rapidshare ?

to nie klopot,a bardzo mi pomozesz...:)

04.07.2009
10:18
[5]

PitbullHans [ Legend ]

Nie, blokada :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.