GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak zrobić właśny plik gif?

04.07.2009
08:46
[1]

Warrior-within [ Centurion ]

Jak zrobić właśny plik gif?

pytanie powyżej jak zrobic właśny ruchomy obrazek?

04.07.2009
09:02
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

04.07.2009
09:05
[3]

Warrior-within [ Centurion ]

ok..a jeszcze robie sobie temtaty do swojej noki:P i chce zrobić taki przezroczysty paseczek... w czym moge to zrobić i w jakim programie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.