WheZY [ The Joker ]
The Sabotuer na PS3, co będzie? ;]
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9178
Jak myślicie, hit? Porażka? Może być? Mi osobiście bardzo się podobało, już szczególnie po tym jak zobaczyłem jednego z twórców grającego w tę grę na E3... bajka... ^^
Minusem jest, podobnie jak w pierwszym Uncharted - brak trybu multi! ;(