GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

The Sabotuer na PS3, co będzie? ;]

04.07.2009
08:36
[1]

WheZY [ The Joker ]

The Sabotuer na PS3, co będzie? ;]

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9178

Jak myślicie, hit? Porażka? Może być? Mi osobiście bardzo się podobało, już szczególnie po tym jak zobaczyłem jednego z twórców grającego w tę grę na E3... bajka... ^^

Minusem jest, podobnie jak w pierwszym Uncharted - brak trybu multi! ;(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.