GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam piosenki (żeński vocal) na podstawie teledysku.

04.07.2009
00:51
smile
[1]

Wybor [ ]

Szukam piosenki (żeński vocal) na podstawie teledysku.

Piosenka popularna jakieś 5 lat temu. Podobne może trochę do stylu Norah Jones, ale to chyba nie ona. Z tego co pamiętam na teledysku kobieta, która to śpiewała, jeździła ulicami itp. grając na fortepianie. Czyli jakby grała na fortepianie i nim jednocześnie jeździła. W radiu dziś usłyszałem i mnie męczy.

Trochę bełkot, ale może ktoś skojarzy :P

04.07.2009
01:50
smile
[2]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]



Jeśli nie to,to zwątpię. Pamiętałem i próbowałem wpisywać tekst. Zamęczyłem się,ale w końcu mam.



To jednak to ;)

04.07.2009
09:23
smile
[3]

Wybor [ ]

Dzięki wielkie!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.