
Heavy Deszcz [ Pretorianin ]
New music
Dobra muza co?:D Tylko jakość nie jest super ale kit... :)
mefsybil [ Legend ]
Nie lubię tego zespołu, ale akurat ten utwór czy "What I've Done" mają w sobie coś dzięki czemu moszna posłuchać.
kobe47 [ Essaywhuman?! ]
do dupy te nowe kawalki i plyta, Meteora najlepsza i juhc, za gimnazjum sie jaralem, teraz juz mniej, ale nadal lubie, jou
orzinn [ GOD LIKE ]
Jestem fanem LP bardzo mi sie podoba ta nuta
mefsybil [ Legend ]
Jestem fanem LP bardzo mi sie podoba ta nuta
Jeszcze przed edycją miałeś inne zdanie...
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Kijowszczyzna, jak całe Minutes to Midnight. Hybrid Theory to jest coś. :) Niedawno opublikowano zaginioną piosenkę jak i cały EP z dawnych czasów... :P