GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

New music

04.07.2009
00:21
smile
[1]

Heavy Deszcz [ Pretorianin ]

New music



Dobra muza co?:D Tylko jakość nie jest super ale kit... :)

04.07.2009
00:22
[2]

mefsybil [ Legend ]

Nie lubię tego zespołu, ale akurat ten utwór czy "What I've Done" mają w sobie coś dzięki czemu moszna posłuchać.

04.07.2009
00:25
[3]

kobe47 [ Essaywhuman?! ]

do dupy te nowe kawalki i plyta, Meteora najlepsza i juhc, za gimnazjum sie jaralem, teraz juz mniej, ale nadal lubie, jou

04.07.2009
00:31
[4]

orzinn [ GOD LIKE ]

Jestem fanem LP bardzo mi sie podoba ta nuta

04.07.2009
10:41
[5]

mefsybil [ Legend ]

Jestem fanem LP bardzo mi sie podoba ta nuta

Jeszcze przed edycją miałeś inne zdanie...

04.07.2009
11:13
[6]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Kijowszczyzna, jak całe Minutes to Midnight. Hybrid Theory to jest coś. :) Niedawno opublikowano zaginioną piosenkę jak i cały EP z dawnych czasów... :P

04.07.2009
11:40
[7]

Neo12 [ Prince of Persia ]

dzięki czemu moszna posłuchać

------------------->>>


New music - Neo12
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.