Jotkichłopak [ obywatel Khorinis ]
Złapał mnie tatar.
Właśnie się obudziłem. i chyba już nie zasnę, miałem sen. Broniłem Gród. Wzmocnienia puściły pod koniec dnia, tatarzy wzięli mnie do nie woli, nie pytajcie co ja tam przeżyłem. O Leszku Czarnym słuch zaginął. Wywleki go z celi na zawsze. A Wam coś sie dzisiaj przyśni ?
Maras2002 [ Konsul ]
Snilo mi sie ze napadlm na Gród i bylem Tatarem :)

LU2864J [ Pretorianin ]
Ja już wiem co mi się dzisiaj przyśni, ale nie pytaj co to bedzie xD

luk11 [ Generaďż˝ ]
To teraz jesteś w jasyrze :o
Jotkichłopak [ obywatel Khorinis ]
z dilerem raczej się nie rozstanę. ale próbuje brać połowe mniej :p

Cytryniak [ Pretorianin ]
Że będę Bezimiennym w Gothicu I i rozwalę Śniącego bez broni :P
A następny to że będę grał w teletubisiach :P

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
a mnie się śniło ,że jak Czarnecki do Poznania szedł .. ;-)