GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Złapał mnie tatar.

04.07.2009
00:01
[1]

Jotkichłopak [ obywatel Khorinis ]

Złapał mnie tatar.

Właśnie się obudziłem. i chyba już nie zasnę, miałem sen. Broniłem Gród. Wzmocnienia puściły pod koniec dnia, tatarzy wzięli mnie do nie woli, nie pytajcie co ja tam przeżyłem. O Leszku Czarnym słuch zaginął. Wywleki go z celi na zawsze. A Wam coś sie dzisiaj przyśni ?

04.07.2009
00:03
[2]

Maras2002 [ Konsul ]

Snilo mi sie ze napadlm na Gród i bylem Tatarem :)

04.07.2009
00:04
smile
[3]

LU2864J [ Pretorianin ]

Ja już wiem co mi się dzisiaj przyśni, ale nie pytaj co to bedzie xD

spoiler start
Lepiej zmien dilera...
spoiler stop

04.07.2009
00:05
smile
[4]

luk11 [ Generaďż˝ ]

To teraz jesteś w jasyrze :o

04.07.2009
00:09
[5]

Jotkichłopak [ obywatel Khorinis ]

z dilerem raczej się nie rozstanę. ale próbuje brać połowe mniej :p

04.07.2009
00:09
smile
[6]

Cytryniak [ Pretorianin ]

Że będę Bezimiennym w Gothicu I i rozwalę Śniącego bez broni :P
A następny to że będę grał w teletubisiach :P

04.07.2009
00:10
smile
[7]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

a mnie się śniło ,że jak Czarnecki do Poznania szedł .. ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.