GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nietypowe pytanie

03.07.2009
22:54
smile
[1]

djforever. [ Konsul ]

Nietypowe pytanie

Gdy nocą widzimy na niebie satelitę, to czy ona "miga" (jak samoloty), czy nie miga i przypomina "ruszającą się" gwiazdę?
edit:
Ale powiedzcie mi, miga czy nie miga?

03.07.2009
22:55
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

to ufo

03.07.2009
22:55
[3]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

to satelita

03.07.2009
22:57
smile
[4]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Nie kocha Cię, odpuść.

03.07.2009
23:01
[5]

SnOOpyy [ Legionista ]

To Superman

03.07.2009
23:04
[6]

Narmo [ nikt ]

Komunikacyjne migają. A te szpiegowskie nie migają. Bo wiesz. Są szpiegowskie. i muszą się ukrywać. Bo szpiedzy powinni się ukrywać. A miganie zdradziło by ich pozycję. I wtedy nie były by szpiegowskimi. Tylko komunikacyjnymi. A jak nie migają i nie są szpiegowskie to znaczy, że jeszcze nie wysłali misji z wymianą żarówki, która się spaliła. Mają teraz nauczkę i będą korzystać z produktów firmy Osram jak Rosjanie.

03.07.2009
23:05
[7]

wysiak [ Legend ]

Tylko Superman i Chuck Norris widza satelity. Przynajmniej jesli chodzi o sztuczne satelity, a nie np o ksiezyc.

03.07.2009
23:07
[8]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Z drugiej strony, skoro są szpiegowskie to powinny sie zakamuflować. A więc będą udawać komunikacyjne, więc będą migać. A więc te migające to nie do końca wiadomo jakie.

03.07.2009
23:10
smile
[9]

polak111 [ LOXXII ]

Czekamy na włodzixa i Samzabijake, które będzie pisać po raz 356472, że włodzix to jego kuzyn, że lubi trochę wypić dla rozluźnienia i ogólnie to się zmienił.

03.07.2009
23:19
[10]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Glob3r--> Ci przebiegli szpiedzy wiedzieli, że tak wróg może pomyśleć, więc dla niepoznaki satelity nie udają komunikacyjnych, a cichaczem lecą przez niebo. Wróg pomyśli, że ukryta satelita to pułapka, lub blef;)

03.07.2009
23:20
smile
[11]

Mikołaj™ [ Pretorianin ]

[4]

03.07.2009
23:20
[12]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Poważna odpowiedź

Satelity świecą światłem odbitym (coś jak księżyc...), czyli jak łatwo się domyślić - nie migają...

03.07.2009
23:35
[13]

mateofi [ Centurion ]

Jak byłem mały nikt nie chciał się ze mną bawić :(

04.07.2009
03:33
[14]

Kacik [ Ogryzek Miłego Samuraja ]

To raczej samolot... Satelity raczej nie dostrzeżesz z ziemi...

04.07.2009
03:38
smile
[15]

mefsybil [ Legend ]

[9] polak111: Czekamy na włodzixa i Samzabijake, które będzie pisać po raz 356472, że włodzix to jego kuzyn, że lubi trochę wypić dla rozluźnienia i ogólnie to się zmienił.

Hahahaahahahahahahahahahaha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.