GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

a co teraz?

03.07.2009
22:19
[1]

botEXE [ Pretorianin ]

a co teraz?

Siemka, w końcu nazbierałem sobie troszkę kasy , dokładnie 450 zł , bardzo długo je zbierałem bo miałem własne wydatki , no i wkońcu ... no ale tak . Chciał bym sobie kupić psp ale mało mam wyjazdów i mało tytułów na to , x360 - wyleczyłem sie z tego bo już mi sie drugi xbox zrąbał na amen , ps3 - zadrogie , pc - brakuje kasy , telefon - mało dzwonie , zbierać dla siebie - nie bo szybko wydam na byle co. No i jestem w kropce . Żeby nie było głupiego postu żebym dał biednym , bo czasem po kościele daje na murzyny czy jakieś cele charytatywne ... może ktoś mi doradzi ? :)

03.07.2009
22:19
[2]

Choke [ Pretorianin ]

Daj mi ;)

03.07.2009
22:21
[3]

polak111 [ LOXXII ]

Kup sobie 64 kebaby i coś do picia :)

03.07.2009
22:22
[4]

botEXE [ Pretorianin ]

wystarczył mi wyjazd do Ameryki :)

03.07.2009
22:25
[5]

kali93 [ Isildur ]

Gdybym miał tyle kasy co Ty kupiłbym to -->

03.07.2009
22:25
[6]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

dozbieraj jeszcze troche i kup sobie jakis rower :)

03.07.2009
22:25
[7]

Jack6464 [ The Godfather ]

A PS2? Masa świetnych tytułów i cena w sam raz.

03.07.2009
22:26
[8]

Radin [ Konsul ]

PS2

03.07.2009
22:28
[9]

botEXE [ Pretorianin ]

kali93- dzięki za bdb rade ale mam m16 - gram sobie z kolegami czasem w nocy i chyba pomyśle nad dalszym rozwojem sprzętu :) a ps2 - też myślałem , ale już sie na nim dość nagrałem u kolegów :)

03.07.2009
22:29
[10]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Jakieś fajne ciuszki ;)

03.07.2009
22:30
[11]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

Casio Gshock ;D

03.07.2009
22:31
[12]

ppaatt1 [ Trekker ]

książki. Ja się pochwale że nabyłem ostatnio nową książkę "Zakon trupiej czaszki" (nie żadne fantasy a historyczna)

03.07.2009
22:31
smile
[13]

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

Skocz ze spadochronu, bungee, wciągaj kokainę.. Jest tyle rzeczy do roboty!

@up-> Właśnie, może nie tylko gry? :)

03.07.2009
22:32
[14]

botEXE [ Pretorianin ]

książki które chciałem przeczytać już przeczytałem i teraz kolejną zaczynam.

Ale chyba pójdę do kolegów , rozłożymy namiot , kupie 10k kulek i nawalanka :)

03.07.2009
22:33
[15]

Mikołaj™ [ Pretorianin ]

Jakies ładne ciuchy/ buty. Cos co napewno Ci się przyda.

03.07.2009
22:33
[16]

mefek [ Generaďż˝ ]

Doładuj za to telefon i wysyłaj sms-y na wszelkie możliwe konkursy.

03.07.2009
22:34
[17]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Zbieraj dalej, kiedyś napewno sie przydadzą

03.07.2009
22:34
smile
[18]

Valem [ Senator ]

Porzadna fajke wodna
plus zapas wegielkow i tytoniu. Relaks na ladnych pare miesiecy

03.07.2009
22:48
[19]

botEXE [ Pretorianin ]

gra ktoś z was w asg? doradzi mi ktoś jakąś tanią a dobrą spłówe ? najbardziej mnie interesuje snajperka :)

03.07.2009
22:50
smile
[20]

Blizz4rd [ Pretorianin ]

Inwestuj w złoto (nie lekceważ) / w walutę ;) Jeżeli masz 18+ lat to w papiery. Idź na giełdę, długo poczekasz, aby było tak tanio znowu...

04.07.2009
01:03
[21]

botEXE [ Pretorianin ]

jednak kupie sobie 2 sprzęt to asg

04.07.2009
03:31
[22]

Kacik [ Ogryzek Miłego Samuraja ]

Jakieś ciuchy albo alkohol...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.