botEXE [ Pretorianin ]
a co teraz?
Siemka, w końcu nazbierałem sobie troszkę kasy , dokładnie 450 zł , bardzo długo je zbierałem bo miałem własne wydatki , no i wkońcu ... no ale tak . Chciał bym sobie kupić psp ale mało mam wyjazdów i mało tytułów na to , x360 - wyleczyłem sie z tego bo już mi sie drugi xbox zrąbał na amen , ps3 - zadrogie , pc - brakuje kasy , telefon - mało dzwonie , zbierać dla siebie - nie bo szybko wydam na byle co. No i jestem w kropce . Żeby nie było głupiego postu żebym dał biednym , bo czasem po kościele daje na murzyny czy jakieś cele charytatywne ... może ktoś mi doradzi ? :)
Choke [ Pretorianin ]
Daj mi ;)
polak111 [ LOXXII ]
Kup sobie 64 kebaby i coś do picia :)
botEXE [ Pretorianin ]
wystarczył mi wyjazd do Ameryki :)
kali93 [ Isildur ]
Gdybym miał tyle kasy co Ty kupiłbym to -->
Azerko [ Alone-in-the-wild ]
dozbieraj jeszcze troche i kup sobie jakis rower :)
Jack6464 [ The Godfather ]
A PS2? Masa świetnych tytułów i cena w sam raz.
Radin [ Konsul ]
PS2
botEXE [ Pretorianin ]
kali93- dzięki za bdb rade ale mam m16 - gram sobie z kolegami czasem w nocy i chyba pomyśle nad dalszym rozwojem sprzętu :) a ps2 - też myślałem , ale już sie na nim dość nagrałem u kolegów :)
_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Jakieś fajne ciuszki ;)
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
Casio Gshock ;D
ppaatt1 [ Trekker ]
książki. Ja się pochwale że nabyłem ostatnio nową książkę "Zakon trupiej czaszki" (nie żadne fantasy a historyczna)

Jim Raynor [ I'm On Fire ]
Skocz ze spadochronu, bungee, wciągaj kokainę.. Jest tyle rzeczy do roboty!
@up-> Właśnie, może nie tylko gry? :)
botEXE [ Pretorianin ]
książki które chciałem przeczytać już przeczytałem i teraz kolejną zaczynam.
Ale chyba pójdę do kolegów , rozłożymy namiot , kupie 10k kulek i nawalanka :)
Mikołaj™ [ Pretorianin ]
Jakies ładne ciuchy/ buty. Cos co napewno Ci się przyda.
mefek [ Generaďż˝ ]
Doładuj za to telefon i wysyłaj sms-y na wszelkie możliwe konkursy.
$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]
Zbieraj dalej, kiedyś napewno sie przydadzą

Valem [ Senator ]
Porzadna fajke wodna
plus zapas wegielkow i tytoniu. Relaks na ladnych pare miesiecy
botEXE [ Pretorianin ]
gra ktoś z was w asg? doradzi mi ktoś jakąś tanią a dobrą spłówe ? najbardziej mnie interesuje snajperka :)

Blizz4rd [ Pretorianin ]
Inwestuj w złoto (nie lekceważ) / w walutę ;) Jeżeli masz 18+ lat to w papiery. Idź na giełdę, długo poczekasz, aby było tak tanio znowu...
botEXE [ Pretorianin ]
jednak kupie sobie 2 sprzęt to asg
Kacik [ Ogryzek Miłego Samuraja ]
Jakieś ciuchy albo alkohol...