GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z instalacją Far Cry 2

03.07.2009
21:44
smile
[1]

elle-minelle [ Junior ]

problem z instalacją Far Cry 2

Witam :)
Mam problem z grą Far Cry 2. Instalacja przebiega normalnie, ale gdy uruchamiam grę pierwszy raz, wyskakuje mi okienko z instalacją autopatcha, po czym wyskakuje błąd - jak na załączonym obrazku. Pomocy!


problem z instalacją Far Cry 2 - elle-minelle
03.07.2009
21:50
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

To pytanie przy takim błędzie muszę zadać. Czy gra jest oryginalna?

03.07.2009
21:52
[3]

SplinterFisher16 [ Altair ]

to nie instaluj tego patcha

03.07.2009
21:59
[4]

Storm® [ Hardstyle Lover ]

Z tego co wyczytałem w googlach, błąd pokazuje się na komputerach, których procesor/płyta główna nie obsługuje SE3? Czy czegoś w ten deseń.

Niechaj mnie ktoś poprawi - bitte.

Podaj konfiguracje kompa.

03.07.2009
22:04
[5]

Valem [ Senator ]

Taki blad wyskakuje na piratach

04.07.2009
12:44
[6]

elle-minelle [ Junior ]

grę mam oryginalną, świeżo kupioną, w wersji PL. tego patcha z chęcią bym ominęła, ale się nie da, bo jego instalacja wyskakuje przy pierwszym uruchomieniu gry...
>Storm - pewnie wyjdę na lamera, ale cóż... Co to jest SE3?
Mam Windows XP Home wer. 2002 z SP3, 1 GB RAMu, procesor AMD Athlon XP2500+, karta graficzna WinFast A6600 TD
Co radzicie?

04.07.2009
12:52
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

WYMAGANIA MINIMALNE:

1. Procesor: Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz, AMD Athlon 64 3500+ lub lepsze
2. RAM: 1 GB
3. Karta wideo: NVidia 6800 or ATI X1650 lub lepsze
4. Wymagany Shader Model 3 i 256 MB pamięci karty graficznej
5. Napęd: DVD-ROM
6. Wolne miejsce na dysku: ok. 12 GB

ZALECANE:

1. Procesor: Intel Core 2 Duo Family, AMD 64 X2 5200+, AMD Phenom lub lepsze
2. RAM: 2 GB
3. Karta wideo: NVidia 8600 GTS lub lepsze, ATI X1900 lub lepsze
4. 512 MB pamięci karty graficznej
5. Dźwięk: zalecana karta dźwiękowa z obsługą 5.1

OBSŁUGIWANE KARTY GRAFICZNE:

NVidia 6800, Serie: NVidia 7000, 8000, 9000, 200. 8800M i 8700M obsługiwane w laptopach.
Serie: ATI X1650 - 1950, HD2000, HD3000, HD4000.

To Twój wątek?

05.07.2009
09:10
[8]

elle-minelle [ Junior ]

>mirencjum - to nie mój wątek, ale widzę, że problem ten sam. Czyli to wina za słabego procka? W sumie mogłam się tego spodziewać, ma już kilka dobrych lat... Dzięki za pomoc :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.