GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosze o pomoc!!!

03.07.2009
19:33
smile
[1]

djyaneq [ Legionista ]

Prosze o pomoc!!!

czy moglibyscie mi dac nazwe programu dzieki kturemu bede mugl łączyć w calosc kilka oddzielnych filmików?

03.07.2009
19:34
[2]

stalowe gacie [ Konsul ]

Windows Movie Maker

03.07.2009
19:35
[3]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

Windows Movie Maker

03.07.2009
19:35
[4]

Narmo [ nikt ]

Windows Movie Maker, Virtual Dub.

Niewłaściwa kategoria. Powinno być komputery.

03.07.2009
19:36
[5]

orzinn [ GOD LIKE ]

Windows Movie Maker masz go w windowsie lub jeśli chcesz coś bardziej profesjonalnego to Sony Vegas trial version.

03.07.2009
19:36
[6]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Na początek polecam słownik ortograficzny, później program, np. Windows Movie maker

04.07.2009
11:47
[7]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Video Edit Magic?
Ale nie pamiętam czy darmowy.
Kiedyś miałem ale wersję trial

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.