GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak doczyscic okulary...

03.07.2009
15:18
[1]

power gracz [ Cwaniak ]

jak doczyscic okulary...

taki watek na chwile,przetarlem okulary,i jest efekt jakby zaparowaly
ale nie zaparowaly,mam szkla co nie paruja,i jak zaparuja,to to szybko znika
jak w miare doczyscic okulary,bez zadnych specjalnych plynow,i bez specjalnych szmatek ?
watek powazny...
dzieki za odpowiedz

promilus---coz,jest lepiej,ale i tak nie za ciekawie :(

03.07.2009
15:19
smile
[2]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

woda ewentualnie

spoiler start
napluj
spoiler stop

03.07.2009
15:21
[3]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Mi zawsze w pełni wystarczał zestaw chusteczka + ślina.

03.07.2009
15:23
[4]

Volk [ Legend ]

plyn do mycia naczyn i pod kran

03.07.2009
15:25
[5]

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

Koszulką/bluzą.

03.07.2009
15:26
[6]

smuggler [ Patrycjusz ]

Idz do optyka i zainwestuj w chusteczke z mikrofibry za 5 zl. Nie ma nic leposzego do czyszczenia wszelkiej optyki.

03.07.2009
15:27
[7]

power gracz [ Cwaniak ]

ja nei wiem,co ja mam za okulary,wy mowicie,ze wam wystarcza,a ja nic nie widze...

03.07.2009
15:32
[8]

pecet007 [ - ]

ja uzywam płynu do czysczenia matryc lcd + ściereczka z mikrofibry

03.07.2009
15:52
[9]

Retox128 [ Konsul ]

Płyn do naczyń bo odtłuszcza.

03.07.2009
15:55
[10]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Woda + odrobina płynu do mycia naczyń lub zwykłe mydło.

03.07.2009
16:03
[11]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

wszelkie specjalistyczne chusteczki nigdy mi nie chciiały dobrze działać. Teraz mam coś niezawodnego - jedna bluzka idealnie myje mi bryle. Bez płynów, bez detergentów, bez mikrofibry.

03.07.2009
16:13
[12]

power gracz [ Cwaniak ]

dobra,plyn do mycia naczyn doprowadzil je do uzytelnego stanu,dzieki za pomoc

03.07.2009
16:59
[13]

Mr. Rogers [ Centurion ]

Szare mydło + woda, a potem delikatna sciereczka zeby przetrzec i sa krystaliczne. Zwykle stosuje chusteczki z mikrowlokna, ale po pewnym czasie tylko zamazuja i trzeba umyc.

03.07.2009
17:08
[14]

Thebartezik [ Pretorianin ]

Radzę ci pomyć okulary w kranie. Nastawiasz je, puszczasz wodę, palcami podczas mycia tych okularów je trzesz, i po umyciu weź chusteczkę, najlepiej kuchenną, i wycieraj. Wiesz, pomyśl sobie że dotykasz pewnej intymnej części ciała, np. kobiety, i potulnie się wcieraj. I po sprawie.

03.07.2009
17:15
[15]

Coolabor [ dajta spokój! :) ]

Tak jak niektórzy piszą - płyn do mycia naczyń lub mydło w płynie, szampon, żel pod prysznic i palczami pod ciepłą wodą myjesz i spłukujesz. Po dobrym spłukaniu na szkłach nie zostanie żadna kropla, nie mówiąc już o smugach.

Przy braku dostępu do wody można przetrzeć szmatką, jaką dokładają chyba już to każdej pary okularów.

03.07.2009
17:21
[16]

KoSmIt [ Like No Other ]

Mikrofibra rządzi :D

03.07.2009
21:10
smile
[17]

Herr Pietrus [ Senator ]

Tylko sie brudzi, tak jak ktoś napisal. Chemax 3 + sciereczki, a co jakiś czas woda + mydło w plynie...

A ze wszystko to szalenie wpienia i zajmuje dużo czasu, to następnym razem nie będę skapił i zamiast samej powłoki chydrofobowej wezmę full serwis tzn antystatyczną + oleofobową... :-D

03.07.2009
21:12
smile
[18]

Wskrzeszony [ Legionista ]

na okulary najlepsza jest stara szmata i coca cola

04.07.2009
11:45
[19]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Jakis alkohol izopropylenowy.
Ale robisz na wlasne ryzyko.
Dobrze się nim czyści obiektywy.
Do tego sciereczka, enpe flanelowa z koszuli robiona :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.