tomazzi [ Young Destroyers ]
TeleModlitwa
No to teraz czekam na spowiedź przez internet :)
los_hobbitos [ Hellas fanboy ]
Czy tylko mi się wydaje, że to cholernie dziwny pomysł? :)
raphunder [ Legend ]
Widzę, że kościół katolicki się jeszcze nie zdążył rozwinąć, tak jak kiedyś płaciło się za odpuszczenie grzechów, tak teraz można płacić za modlitwę.

kudlacevic [ Pretorianin ]
Czy tylko mi się wydaje, że to zajebiście pokręcony pomysł? :)
peterkarel [ Pool Shark ]
ahahahaha normalnie ręce opadają

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
hahahahaa

power gracz [ Cwaniak ]
ahahahahaaa,apokalipsa sie zbliza,hahaha,na bank,stowka hahahahahahah

Broken_Heart [ Konsul ]
[1] Mówisz i masz!

dranzer8 [ Konsul ]
[9]
trwa transfer grzechów

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]
buaha

KapCioch [ Generaďż˝ ]
W razie nie uiszczenia opłat pokutnych spowiedź jest nieważna!
Do następnego rachunku sumienia dolicz kolejny grzech ciężki!
Ja pie**ole jak stałem tak się wyje**łem xDDDDDDDDD

Halas6 [ Centurion ]
Jeśli chcesz uzyskać rabat w wysokości 25% - wyślij grzechy e-mailem!
[email protected]
No myślałem że padne hahaha
peterkarel [ Pool Shark ]
Pokuta to dzieło naprawy porządku przez przylgnięcie
do prawdy, przez rozpoznanie zniszczenia i żal nad nim.
Jako pokutę za grzechy zadaję Ci oprócz odmówienia 3 Zdrowaś Maria
DOBROWOLNĄ WPŁATĘ 25 ZŁOTYCH
NA KONTO BANKOWE NA RZECZ RADIO MARYJA
ORAZ COMIESIĘCZNE WSPOMOŻENIE RM W KWOCIE 5 ZŁOTYCH
PŁATNE DO 5-TEGO KAŻDEGO MIESIĄCA.
ahahahhaa

ashia [ Konsul ]
Już wkrótce pod numerem tel. 085 - 869 20 00 cyklicznie będzie odbywała się transmisja na żywo z uroczystości Mszy Świętej - o fakcie tym powiadomimy Państwa w komunikacie na stronie.
Z krajowych telefonów stacjonarnych:
- dla abonentów ze strefy numeracyjnej 0-85, opłata jak za połączenie lokalne i strefowe,
- dla abonentów z poza strefy numeracyjnej 0-85, opłata jak za połączenie międzystrefowe.
Z krajowych telefonów komórkowych:
- w zależności od posiadanego planu taryfowego, opłata jak za połączenie z numerem stacjonarnym.
To już chyba taniej będzie taksówką na mszę podjechać

PAINEKILER [ FC Barcelona ]
Pokuta to dzieło naprawy porządku przez przylgnięcie
do prawdy, przez rozpoznanie zniszczenia i żal nad nim.
Jako pokutę za grzechy zadaję Ci oprócz odmówienia 3 Zdrowaś Maria
DOBROWOLNĄ WPŁATĘ 25 ZŁOTYCH
NA KONTO BANKOWE NA RZECZ RADIO MARYJA
ORAZ COMIESIĘCZNE WSPOMOŻENIE RM W KWOCIE 5 ZŁOTYCH
PŁATNE DO 5-TEGO KAŻDEGO MIESIĄCA.
Pobież formularz wpłat!
W razie nie uiszczenia opłat pokutnych spowiedź jest nieważna!
Do następnego rachunku sumienia dolicz kolejny grzech ciężki!
-------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz uzyskać rabat w wysokości 25% - wyślij grzechy e-mailem!
[email protected]
-------------------------------------------------------------------------------------
Za każdego nowego grzesznika do Spowiedzi Online -
odpust na miesięczną dobrowolną wpłatę!
Wiedziałem że ten człowiek jest "geniuszem" ale nie ze aż takim :D

RaZoR_247 [ Trigen ]
Buhahahahahahbueheheheheahahaahaha
pompaziom [ Konsul ]
Attyla będzie miał co robić

tomazzi [ Young Destroyers ]
UP

PitbullHans [ Legend ]
Hhehe

Kacik [ Ogryzek Miłego Samuraja ]
To jest już lekka przesada...

tosiek2142 [ Fixxxer ]
O nie nie nie nie
Ratujcie mnie
Dodałem do ulubionych
A [22] To już mnie rozwalił
Noc nie przespana!
gtowiec [ Generaďż˝ ]
[22] hahaahahahha przeczytałem cały formularz
tomazzi [ Young Destroyers ]
Rydzyk przedsiębiorca :)