GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TeleModlitwa

03.07.2009
14:49
[1]

tomazzi [ Young Destroyers ]

TeleModlitwa


No to teraz czekam na spowiedź przez internet :)

03.07.2009
14:51
[2]

los_hobbitos [ Hellas fanboy ]

Czy tylko mi się wydaje, że to cholernie dziwny pomysł? :)

03.07.2009
14:52
[3]

raphunder [ Legend ]

Widzę, że kościół katolicki się jeszcze nie zdążył rozwinąć, tak jak kiedyś płaciło się za odpuszczenie grzechów, tak teraz można płacić za modlitwę.

03.07.2009
14:52
smile
[4]

kudlacevic [ Pretorianin ]

Czy tylko mi się wydaje, że to zajebiście pokręcony pomysł? :)

03.07.2009
14:52
[5]

peterkarel [ Pool Shark ]

ahahahaha normalnie ręce opadają

03.07.2009
14:54
smile
[6]

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

03.07.2009
14:59
smile
[7]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

hahahahaa

03.07.2009
15:01
smile
[8]

power gracz [ Cwaniak ]

ahahahahaaa,apokalipsa sie zbliza,hahaha,na bank,stowka hahahahahahah

03.07.2009
15:04
smile
[9]

Broken_Heart [ Konsul ]

[1] Mówisz i masz!

03.07.2009
15:07
smile
[10]

dranzer8 [ Konsul ]

[9]
trwa transfer grzechów

03.07.2009
15:15
smile
[11]

NeroTFP [ Kolejorz & Barca ]

03.07.2009
15:16
smile
[12]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

buaha

03.07.2009
15:17
smile
[13]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

W razie nie uiszczenia opłat pokutnych spowiedź jest nieważna!
Do następnego rachunku sumienia dolicz kolejny grzech ciężki!

Ja pie**ole jak stałem tak się wyje**łem xDDDDDDDDD

03.07.2009
15:21
smile
[14]

Halas6 [ Centurion ]

Jeśli chcesz uzyskać rabat w wysokości 25% - wyślij grzechy e-mailem!
[email protected]

No myślałem że padne hahaha

03.07.2009
15:25
[15]

peterkarel [ Pool Shark ]


Pokuta to dzieło naprawy porządku przez przylgnięcie
do prawdy, przez rozpoznanie zniszczenia i żal nad nim.
Jako pokutę za grzechy zadaję Ci oprócz odmówienia 3 Zdrowaś Maria

DOBROWOLNĄ WPŁATĘ 25 ZŁOTYCH
NA KONTO BANKOWE NA RZECZ RADIO MARYJA
ORAZ COMIESIĘCZNE WSPOMOŻENIE RM W KWOCIE 5 ZŁOTYCH
PŁATNE DO 5-TEGO KAŻDEGO MIESIĄCA.

ahahahhaa

03.07.2009
15:26
smile
[16]

ashia [ Konsul ]

Już wkrótce pod numerem tel. 085 - 869 20 00 cyklicznie będzie odbywała się transmisja na żywo z uroczystości Mszy Świętej - o fakcie tym powiadomimy Państwa w komunikacie na stronie.

Z krajowych telefonów stacjonarnych:
- dla abonentów ze strefy numeracyjnej 0-85, opłata jak za połączenie lokalne i strefowe,
- dla abonentów z poza strefy numeracyjnej 0-85, opłata jak za połączenie międzystrefowe.

Z krajowych telefonów komórkowych:
- w zależności od posiadanego planu taryfowego, opłata jak za połączenie z numerem stacjonarnym.


To już chyba taniej będzie taksówką na mszę podjechać

03.07.2009
15:27
smile
[17]

PAINEKILER [ FC Barcelona ]


Pokuta to dzieło naprawy porządku przez przylgnięcie
do prawdy, przez rozpoznanie zniszczenia i żal nad nim.
Jako pokutę za grzechy zadaję Ci oprócz odmówienia 3 Zdrowaś Maria

DOBROWOLNĄ WPŁATĘ 25 ZŁOTYCH
NA KONTO BANKOWE NA RZECZ RADIO MARYJA
ORAZ COMIESIĘCZNE WSPOMOŻENIE RM W KWOCIE 5 ZŁOTYCH
PŁATNE DO 5-TEGO KAŻDEGO MIESIĄCA.
Pobież formularz wpłat!

W razie nie uiszczenia opłat pokutnych spowiedź jest nieważna!
Do następnego rachunku sumienia dolicz kolejny grzech ciężki!
-------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz uzyskać rabat w wysokości 25% - wyślij grzechy e-mailem!
[email protected]
-------------------------------------------------------------------------------------
Za każdego nowego grzesznika do Spowiedzi Online -
odpust na miesięczną dobrowolną wpłatę!


Wiedziałem że ten człowiek jest "geniuszem" ale nie ze aż takim :D

03.07.2009
15:28
smile
[18]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Buhahahahahahbueheheheheahahaahaha

04.07.2009
09:34
[19]

pompaziom [ Konsul ]

Attyla będzie miał co robić

04.07.2009
17:13
smile
[20]

tomazzi [ Young Destroyers ]

UP

04.07.2009
17:16
smile
[21]

PitbullHans [ Legend ]

Hhehe

04.07.2009
17:20
smile
[22]

mefsybil [ Legend ]

Trwa łączenie z Bogiem, proszę czekać...

--->>>


TeleModlitwa - mefsybil
04.07.2009
18:43
smile
[23]

Kacik [ Ogryzek Miłego Samuraja ]

To jest już lekka przesada...

04.07.2009
19:00
smile
[24]

tosiek2142 [ Fixxxer ]

O nie nie nie nie
Ratujcie mnie
Dodałem do ulubionych

A [22] To już mnie rozwalił
Noc nie przespana!

04.07.2009
19:35
[25]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

[22] hahaahahahha przeczytałem cały formularz

05.07.2009
11:19
[26]

tomazzi [ Young Destroyers ]

Rydzyk przedsiębiorca :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.