
kacperi12 [ Legionista ]
Ni pamiętam nazwy gry... Pomóż proszę!!
Uwaga!!! Kiedyś grałem w taka stara grę. Chodziło w niej o to że latało się taki małym stateczkiem którym się strzelało do obcych. Poruszać można było się tylko w lewo i w prawo. Po kilku Levelach można było za uzbierane po obcych pieniądze kopić nowa broń itp. Nazwa gry zaczynała się na War... Jeżeli ktoś się z nią spotkał proszę o pomoc.
Narmo [ nikt ]
"Odpowiedz w tym wątku" a nie "Nowy Wątek"
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9227065&N=1

kacperi12 [ Legionista ]
Pomóżcie proszę. Jeżeli wiecie jaka to gra to powiedzcie, albo podawajcie swoje propozycje