GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ni pamiętam nazwy gry... Pomóż proszę!!

03.07.2009
12:14
smile
[1]

kacperi12 [ Legionista ]

Ni pamiętam nazwy gry... Pomóż proszę!!



Uwaga!!! Kiedyś grałem w taka stara grę. Chodziło w niej o to że latało się taki małym stateczkiem którym się strzelało do obcych. Poruszać można było się tylko w lewo i w prawo. Po kilku Levelach można było za uzbierane po obcych pieniądze kopić nowa broń itp. Nazwa gry zaczynała się na War... Jeżeli ktoś się z nią spotkał proszę o pomoc.

03.07.2009
12:16
[2]

Narmo [ nikt ]

"Odpowiedz w tym wątku" a nie "Nowy Wątek"
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9227065&N=1

03.07.2009
12:17
smile
[3]

kacperi12 [ Legionista ]

Pomóżcie proszę. Jeżeli wiecie jaka to gra to powiedzcie, albo podawajcie swoje propozycje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.