GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna

03.07.2009
11:58
[1]

Krol Pawel [ Konsul ]

Karta graficzna

Cześć, mam laptopa Fujitsu Siemens, i zepsuła mi się karta graficzna (pasy na ekranie, już kiedyś pisałem).

Mam kartę Nvidia GeForce Go 7600. Jest taka możliwość, żeby własnoręcznie wymienić ją na inną ? Najlepiej taką samą ?

I gdzie mógłbym zakupić taką sama (na allegro nie znalazłem ;/) ?

03.07.2009
12:20
[2]

Krol Pawel [ Konsul ]

Dodam, że przy instalacji sterownikow do obecnej (zepsutej karty) instalacja zatrzymuje sie przy 'nvpmapi.dll' - niby sie instaluje, ale nie chce ruszyc ;/

03.07.2009
12:30
[3]

Narmo [ nikt ]

Nie wiem, jak akurat w wtym FS, ale w Compalu EL80 z taką samą grafiką można ją wyjąć.
Jednak czy te karty graficzne można by podmienić to nie mam pojęcia:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.