Krol Pawel [ Konsul ]
Karta graficzna
Cześć, mam laptopa Fujitsu Siemens, i zepsuła mi się karta graficzna (pasy na ekranie, już kiedyś pisałem).
Mam kartę Nvidia GeForce Go 7600. Jest taka możliwość, żeby własnoręcznie wymienić ją na inną ? Najlepiej taką samą ?
I gdzie mógłbym zakupić taką sama (na allegro nie znalazłem ;/) ?
Krol Pawel [ Konsul ]
Dodam, że przy instalacji sterownikow do obecnej (zepsutej karty) instalacja zatrzymuje sie przy 'nvpmapi.dll' - niby sie instaluje, ale nie chce ruszyc ;/
Narmo [ nikt ]
Nie wiem, jak akurat w wtym FS, ale w Compalu EL80 z taką samą grafiką można ją wyjąć.
Jednak czy te karty graficzne można by podmienić to nie mam pojęcia: