GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LEGO Star Wars II : The Orginal Trilogy

03.07.2009
11:48
[1]

FootBallFighter [ Pretorianin ]

LEGO Star Wars II : The Orginal Trilogy

Mam problem z tą grą, ponieważ kupiłem orginalną i za każdym razem gdy chce ją odpalić po wyłączeniu komputera wyskakuje mi komunikat. Gre usuwam i instaluje od nowa za każdym razem jak włączam komputer ! Co to za błąd ? Jak się go pozbyć by gra działała normalnie ?


LEGO Star Wars II : The Orginal Trilogy - FootBallFighter
03.07.2009
11:50
[2]

dVk. [ Konsul ]

a grasz z plyta?

03.07.2009
11:53
[3]

FootBallFighter [ Pretorianin ]

Tak, gram z płytą !

03.07.2009
12:02
[4]

Narmo [ nikt ]

Kliknij w link, poczytaj i ściągnij aktualizację.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.