FootBallFighter [ Pretorianin ]
LEGO Star Wars II : The Orginal Trilogy
Mam problem z tą grą, ponieważ kupiłem orginalną i za każdym razem gdy chce ją odpalić po wyłączeniu komputera wyskakuje mi komunikat. Gre usuwam i instaluje od nowa za każdym razem jak włączam komputer ! Co to za błąd ? Jak się go pozbyć by gra działała normalnie ?
dVk. [ Konsul ]
a grasz z plyta?
FootBallFighter [ Pretorianin ]
Tak, gram z płytą !
Narmo [ nikt ]
Kliknij w link, poczytaj i ściągnij aktualizację.