
zeno57 [ Legionista ]
Plemiona
Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu. Każdy gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały. Trzeba wymyślić strategię, na tyle dobrą, by mieć przewagę.
LINK:
Polecam każdemu :)

Grejbrak [ Centurion ]
Ech ... Po co tworzysz taki watek ? Chyba kazdy zna ta gre :D
Stalin_SAN [ Pretorianin ]
Grałem w to chyba z pół roku miałem duuużo wiosek już rozje... wszystkich graczy wokoło mnie aż w końcu przyszedł jakiś koleś rozwalił mnie i tak się skończyła moja gra :/
Kherlon [ Lazy Hero ]
Tworzy dlatego bo jeśli zarejestrujesz się przez tego linka i dojdziesz do 1k pkt to dostanie konto premium na 5 dni.
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Na wszystkich starych kontach miałem po 100k i mi się gra nudziła :D . Gdyby wszystkie stare konta zliczyć to z 2 mln bym miał :D teraz nie gram
Grejbrak [ Centurion ]
Kherlon --> to niech mowi czego chce a nie owija w bawelne :P
Fat 238 [ Konsul ]
Ta gra jest nudna i nawet godzine w to grać nie mogłem 2/10
kulako [ Konsul ]
Jeśli byś nie ukrył faktu, że jeśli ktoś zarejestruje się z twojego linka i dojdzie do 1000 pkt to ty dostaniesz darmowe konto premium to kilknąłbym, a tak to nie kliknę.
Jeśli ktoś chce w to grać to niech nie wchodzi na link z pierwszego postu tylko