GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plemiona

03.07.2009
10:26
smile
[1]

zeno57 [ Legionista ]

Plemiona

Plemiona to przeglądarkowa gra online, której akcja osadzona została w średniowieczu. Każdy gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały. Trzeba wymyślić strategię, na tyle dobrą, by mieć przewagę.

LINK:



Polecam każdemu :)

03.07.2009
10:32
smile
[2]

Grejbrak [ Centurion ]

Ech ... Po co tworzysz taki watek ? Chyba kazdy zna ta gre :D

03.07.2009
10:59
[3]

Stalin_SAN [ Pretorianin ]

Grałem w to chyba z pół roku miałem duuużo wiosek już rozje... wszystkich graczy wokoło mnie aż w końcu przyszedł jakiś koleś rozwalił mnie i tak się skończyła moja gra :/

03.07.2009
11:22
[4]

Kherlon [ Lazy Hero ]

Tworzy dlatego bo jeśli zarejestrujesz się przez tego linka i dojdziesz do 1k pkt to dostanie konto premium na 5 dni.

03.07.2009
11:25
[5]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Na wszystkich starych kontach miałem po 100k i mi się gra nudziła :D . Gdyby wszystkie stare konta zliczyć to z 2 mln bym miał :D teraz nie gram

03.07.2009
11:40
[6]

Grejbrak [ Centurion ]

Kherlon --> to niech mowi czego chce a nie owija w bawelne :P

03.07.2009
12:20
[7]

Fat 238 [ Konsul ]

Ta gra jest nudna i nawet godzine w to grać nie mogłem 2/10

03.07.2009
12:46
[8]

kulako [ Konsul ]

Jeśli byś nie ukrył faktu, że jeśli ktoś zarejestruje się z twojego linka i dojdzie do 1000 pkt to ty dostaniesz darmowe konto premium to kilknąłbym, a tak to nie kliknę.
Jeśli ktoś chce w to grać to niech nie wchodzi na link z pierwszego postu tylko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.