GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OSTATNI WYSTĘP Jacksona!

03.07.2009
09:36
[1]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

OSTATNI WYSTĘP Jacksona!



Jeżeli tak się prezentował, to naprawdę była szansa na powrót...


spoiler start
Jak się ta piosenka nazywa?
spoiler stop

03.07.2009
09:37
[2]

° [ Pretorianin ]

"They don't care about us"

03.07.2009
09:48
[3]

sekret_mnicha [ fsm ]

Wygląda zacnie. Wielka szkoda.

03.07.2009
10:14
[4]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

No wg mnie widac po tym filmiku, że sił to on zbytnio nie miał....

03.07.2009
10:15
[5]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

[4] ciekawe jak ty bedziesz tanczyl spiewajac, w wieku 50 lat

03.07.2009
10:17
[6]

Choke [ Pretorianin ]

Prawie się nie rusza, też uważam że nie miał sił temu sprostać.

03.07.2009
10:21
[7]

Paul12 [ Buja ]

Może nie wygląda na umierającego, ale wyraźnie widać, że brakuje mu tego wigoru, który jeszcze w latach 90 był nie do pobicia.

03.07.2009
10:28
[8]

Aen [ Anesthetize ]

Luke - Nie mam pewności, czy był śpiew czy playback

03.07.2009
10:33
[9]

Lukis' [ Generaďż˝ ]

Luke --> nie przesadzaj 50 lat to już nie koniec życia. Kwestia jest Michael był wyniszczony wewnętrznie i schorowany. Ale energii nie było.

03.07.2009
10:38
[10]

Vegetan [ Bździągw ]

On nie miał wigoru? Ruszał się w porządku.

Mandaryna mając dwadzieścia parę lat gdy trochę potańczyła - brakło już sił na wyduszenie z niej najmniejszego dźwięku. Nie, nie porównuję jej do MJ, tylko wiek i sprawność.



A może MJ wcale nie umarł? Może to tylko machina komercji tak reklamuje jego koncerty i napędza sprzedaż płyt?


Albo przeszedł w końcu do MiB jako Agent M.

03.07.2009
10:41
smile
[11]

Paul12 [ Buja ]

Vegetan -

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.