
gandalf2007 [ Konsul ]
Co to jest ten C C C C C C -COMBO BREAKER !!!
No właśnie co to jest ? Widziałem parę razy ten tekst i delikatnie mówić nie kumkam o co chodzi. Jak to jakiś obrazek demot tekst czy coś to prosze o przykład. Akurat się o jakiegoś murzynka o ile to jest murzynek nie obrazę. Wiem że nie można obrazków wklejać ale tu jest sprawa wyższa.

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]
Jak się z czegoś śmiejesz mocno.
Imak [ Pretorianin ]
Jak przez np. 20 postów wszyscy dają uśmiechnięte buźki, a ktośnagle nie daje, to on jest tym combo breakerem.
wysiak [ Legend ]
Nie, to nie jest "jak się z czegoś śmiejesz mocno". To jest przerwanie serii takich samych postow.
gandalf2007 [ Konsul ]
breaker to łamacz przerywacz coś co załamuje łańcuch ale już teraz wiem o co chodzi że ktoś łamie postem combo reszty dobra spoko juz wiem

Stalker1 [ wkurzający typ ]
<Yuki> Chciałam Ci powiedzieć...
<Yuki> że Cię...
<Yuki> K
<Yuki> O
<Yuki> C
<Yuki> H
<FurryThales> C-C-C-Combo Breaker!
<Yuki> A
<Yuki> Zawsze mi to robisz :/
<Yuki> Co z Tobą kurwa nie tak ?
Z basha. Lepiej nie da się zobrazować combo breakera.