GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to jest ten C C C C C C -COMBO BREAKER !!!

03.07.2009
09:35
smile
[1]

gandalf2007 [ Konsul ]

Co to jest ten C C C C C C -COMBO BREAKER !!!

No właśnie co to jest ? Widziałem parę razy ten tekst i delikatnie mówić nie kumkam o co chodzi. Jak to jakiś obrazek demot tekst czy coś to prosze o przykład. Akurat się o jakiegoś murzynka o ile to jest murzynek nie obrazę. Wiem że nie można obrazków wklejać ale tu jest sprawa wyższa.

03.07.2009
09:37
smile
[2]

kubomił [ Michael ;( [*] | ;* KCMJ ]

Jak się z czegoś śmiejesz mocno.



spoiler start
c-c-c-c-c-ombo brejker!!!!111
spoiler stop

03.07.2009
09:43
[3]

Imak [ Pretorianin ]

Jak przez np. 20 postów wszyscy dają uśmiechnięte buźki, a ktośnagle nie daje, to on jest tym combo breakerem.

03.07.2009
09:43
[4]

wysiak [ Legend ]

Nie, to nie jest "jak się z czegoś śmiejesz mocno". To jest przerwanie serii takich samych postow.

03.07.2009
09:47
[5]

gandalf2007 [ Konsul ]

breaker to łamacz przerywacz coś co załamuje łańcuch ale już teraz wiem o co chodzi że ktoś łamie postem combo reszty dobra spoko juz wiem

03.07.2009
09:48
smile
[6]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

<Yuki> Chciałam Ci powiedzieć...
<Yuki> że Cię...
<Yuki> K
<Yuki> O
<Yuki> C
<Yuki> H
<FurryThales> C-C-C-Combo Breaker!
<Yuki> A
<Yuki> Zawsze mi to robisz :/
<Yuki> Co z Tobą kurwa nie tak ?


Z basha. Lepiej nie da się zobrazować combo breakera.

03.07.2009
09:58
[7]

craym [ Senator ]

tylko serii postów?


Co to jest ten C  C C C C C -COMBO BREAKER !!! - craym
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.