Zultab [ Konsul ]
Dzien Dobry =D
Taki poranny post :)
Punisher1 [ Pretorianin ]
Dobranoc - ide spac
perto1 [ Pretorianin ]
Ja nie spalem tej nocy :D Slotkich snow! A tym co juz wstali zycze dobrej kawy ;)

HumanGhost [ Senator ]
Dzień dobry. Na szczęście dzis piątek.
Pilotiusz [ Konsul ]
dzien dobry, ja od 4:50 na nogach, a od 30 minut w pracy

Imak [ Pretorianin ]
Nie ma to jak sobie pospamować z rana.

Grejbrak [ Centurion ]
A dzien dobry :]

raphunder [ Legend ]
Dziwne, bo też chciałem założyć taki wątek :P A tchnęło mnie do tego to, że wcześnie wstałem :)
Pawlo94 [ Konsul ]
Imak-trzeba sie rozgrzac by pisac powazne posty xD
zeby nie bylo offtopu dzien dobry jak narazie poki burzy nie ma
Golem6 [ Gorilla The Sixth ]
To już mamy rano?
Fap, fap, fap...

kęsik [ Floating Garden ]
Dzień (nie)dobry
Andruskill [ Megajebutron ]
Słono świeci, ptaszki śpiewają... ale tak cholernie duszno że przed kompem posiedzę. Dzień dobry Wam!

raphunder [ Legend ]
Co tam porabia forumowa brać?
kęsik [ Floating Garden ]
Co tam porabia forumowa brać?
Pisze posta nr 2000:P
grubach [ .:zDolny Śląsk:. ]
Do widzenia

Zingus123 [ Antyterrorysta ]
Ja sobie pogram w coś

raphunder [ Legend ]
A ja w kółko Jacksona słucham :)
Grej --> To gdzie ty się uczysz, że jeszcze rok szkolny masz?

Grejbrak [ Centurion ]
Ja to siedze w szkole i sie nudze :/ ale dzisiaj ostatni dzien w szkole i do Polski :D
Trzeba sie wybrac do Augustowa nad jezioro :)
W_Z__ [ Konsul ]
dzień dobry :D
ja dzisiaj marnuje kolejny dzień swoich wakacji :D
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Siemanko , chyba zapowiada się, że dzisiaj nie pobije wakacyjnego rekordu 19 godzin przy kompie :D .
EDIT : Oczywiście na dobę