GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzien Dobry =D

03.07.2009
05:31
[1]

Zultab [ Konsul ]

Dzien Dobry =D

Taki poranny post :)

03.07.2009
06:10
[2]

Punisher1 [ Pretorianin ]

Dobranoc - ide spac

03.07.2009
06:11
[3]

perto1 [ Pretorianin ]

Ja nie spalem tej nocy :D Slotkich snow! A tym co juz wstali zycze dobrej kawy ;)

03.07.2009
06:39
smile
[4]

HumanGhost [ Senator ]

Dzień dobry. Na szczęście dzis piątek.

03.07.2009
07:10
[5]

Pilotiusz [ Konsul ]

dzien dobry, ja od 4:50 na nogach, a od 30 minut w pracy

03.07.2009
10:03
smile
[6]

Imak [ Pretorianin ]

Nie ma to jak sobie pospamować z rana.

03.07.2009
10:05
smile
[7]

Grejbrak [ Centurion ]

A dzien dobry :]

spoiler start
Ludie Wy to nie macie cego robic tylko juz od 5:31 na forum siedziec ? :D
spoiler stop


Ale jaja :D po rankingu mi pojechali :D miaem jeszcze wczoraj +15 a teraz mam +3 xD

03.07.2009
10:09
smile
[8]

raphunder [ Legend ]

Dziwne, bo też chciałem założyć taki wątek :P A tchnęło mnie do tego to, że wcześnie wstałem :)

03.07.2009
10:40
[9]

Pawlo94 [ Konsul ]

Imak-trzeba sie rozgrzac by pisac powazne posty xD

zeby nie bylo offtopu dzien dobry jak narazie poki burzy nie ma

03.07.2009
10:41
[10]

Golem6 [ Gorilla The Sixth ]

To już mamy rano?
Fap, fap, fap...

03.07.2009
10:43
smile
[11]

kęsik [ Floating Garden ]

Dzień (nie)dobry

03.07.2009
10:45
[12]

Andruskill [ Megajebutron ]

Słono świeci, ptaszki śpiewają... ale tak cholernie duszno że przed kompem posiedzę. Dzień dobry Wam!

03.07.2009
10:47
smile
[13]

raphunder [ Legend ]

Co tam porabia forumowa brać?

03.07.2009
10:49
[14]

kęsik [ Floating Garden ]

Co tam porabia forumowa brać?

Pisze posta nr 2000:P

03.07.2009
10:50
[15]

grubach [ .:zDolny Śląsk:. ]

Do widzenia

03.07.2009
10:50
smile
[16]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

Ja sobie pogram w coś

03.07.2009
10:51
smile
[17]

raphunder [ Legend ]

A ja w kółko Jacksona słucham :)

Grej --> To gdzie ty się uczysz, że jeszcze rok szkolny masz?

03.07.2009
10:51
smile
[18]

Grejbrak [ Centurion ]

Ja to siedze w szkole i sie nudze :/ ale dzisiaj ostatni dzien w szkole i do Polski :D
Trzeba sie wybrac do Augustowa nad jezioro :)

03.07.2009
10:54
[19]

W_Z__ [ Konsul ]

dzień dobry :D

ja dzisiaj marnuje kolejny dzień swoich wakacji :D

03.07.2009
10:58
[20]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Siemanko , chyba zapowiada się, że dzisiaj nie pobije wakacyjnego rekordu 19 godzin przy kompie :D .

EDIT : Oczywiście na dobę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.