RPRT07 [ Maximum Impact ]
Pasek Języka
Gdy gram w jaką grę z używaniem ctrl+shift to mam zupełnie inne znaki pod klawiszami, niż powinny być, pasek wyłączyłem w opjach regionalnych, ale nadal mam te klawisze, jak zrobić, żeby nie było czegoś takiego
Bibibi [ Centurion ]
Nie wiem o co chodzi

RPRT07 [ Maximum Impact ]
że zamiast np. znaku ? mam _ i musze ciągle naciskać shift+ctrl, żeby było normalnie, a mnie to wkurza;/
Dym14 [ C L I N I C ]
Usuń wszystkie inne języki prócz polski programisty :)

Devilyn [ Arise from the ashes! ]
Czyżby F.E.A.R 2?
Vegetan [ Bździągw ]
Pewno przeskakuje Ci klawiatura na inny język.
Pokaż pasek jezyka -> Opcje -> Ustawienia -> Zaawansowane ustawienia klawiszy
I tam masz skróty, zmień sobie albo usuń je zupełnie i po problemie.