GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pasek Języka

03.07.2009
00:48
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Pasek Języka

Gdy gram w jaką grę z używaniem ctrl+shift to mam zupełnie inne znaki pod klawiszami, niż powinny być, pasek wyłączyłem w opjach regionalnych, ale nadal mam te klawisze, jak zrobić, żeby nie było czegoś takiego

03.07.2009
01:40
[2]

Bibibi [ Centurion ]

Nie wiem o co chodzi

03.07.2009
01:44
smile
[3]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

że zamiast np. znaku ? mam _ i musze ciągle naciskać shift+ctrl, żeby było normalnie, a mnie to wkurza;/

03.07.2009
02:06
[4]

Dym14 [ C L I N I C ]

Usuń wszystkie inne języki prócz polski programisty :)

03.07.2009
02:07
smile
[5]

Devilyn [ Arise from the ashes! ]

Czyżby F.E.A.R 2?

03.07.2009
02:45
[6]

Vegetan [ Bździągw ]

Pewno przeskakuje Ci klawiatura na inny język.


Pokaż pasek jezyka -> Opcje -> Ustawienia -> Zaawansowane ustawienia klawiszy

I tam masz skróty, zmień sobie albo usuń je zupełnie i po problemie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.