
Kozi89 [ Legend ]
Złota myśl na dobranoc
Życie jest jak Tetris.
Los zsyła nam różne klocki, najczęściej te których nie chcemy. Ważne by umieć je odpowiednio uporządkować, a wtedy wszystko zaczyna się układać.
Tak mi do głowy wpadło kiedy w pracy przy taśmie układałem płytę ołowiawą.
Klaczki [ In Search Of Sunrise ]
Zacytuję" Stare chińskie przysłowie mówi: Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie..."

Wojduś [ Generaďż˝ ]
"Życie jest jak pasjans, kiedyś się ułoży" :)
Ot i cała ma filozoficzna rozkminka na dzisiejszą noc :D

mefsybil [ Legend ]
[1] True.
Zenedon [ Burak cukrowy ]
Życie jest jak szachy - raz posuwasz królową, a raz zbijasz konia.

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Życie to nie je bajka :D
hopkins [ Zaczarowany ]
"Pamietaj, ze grajac Nekronami przeciwko Tau buduj wczesnie NL..." To moja mysl na dobranoc.
Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]
Baby to c***e - tylko, ze z cycami
Storm® [ Hardstyle Lover ]
[6] -> ...nie posmyra Cię po jajkach
dave_mgs [ Generaďż˝ ]
Pij mleko, będziesz wielki!

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Debczak_Lebork --> jak bym słyszał swojego kolegę zbierającego podpisy na ścianie z wielkim napisem BTH (baby to chuje- samo "h" to taka zmyłka ;D)
Deepdelver [ Legend ]
Jedz makaron, będziesz długi.
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Gdybym wiedział czego nie wiem wiedziałbym wszystko... i zdałbym sesje :D

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
"Co masz zrobić teraz,nie zrób nigdy"
orzinn [ GOD LIKE ]
orzysłowie lenia czyli moje "Co masz zrobić dziś zrób jutro będziesz mieć jeden dzień wolny"
Zultab [ Konsul ]
"NIc to jest coś"
vlodek2532 [ Pretorianin ]
"W tym kraju nikt nikomu nie daje ale każdy każdego rucha" <- myśl by ja. jak moja facetka od polaka to usłyszała to się mało co ze śmiechu nie zesrała