GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Złota myśl na dobranoc

03.07.2009
00:09
smile
[1]

Kozi89 [ Legend ]

Złota myśl na dobranoc

Życie jest jak Tetris.

Los zsyła nam różne klocki, najczęściej te których nie chcemy. Ważne by umieć je odpowiednio uporządkować, a wtedy wszystko zaczyna się układać.

Tak mi do głowy wpadło kiedy w pracy przy taśmie układałem płytę ołowiawą.

03.07.2009
00:12
[2]

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]

Zacytuję" Stare chińskie przysłowie mówi: Jeśli nie masz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie..."

03.07.2009
00:13
smile
[3]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

"Życie jest jak pasjans, kiedyś się ułoży" :)

Ot i cała ma filozoficzna rozkminka na dzisiejszą noc :D

03.07.2009
00:15
smile
[4]

mefsybil [ Legend ]

[1] True.

03.07.2009
00:16
[5]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Życie jest jak szachy - raz posuwasz królową, a raz zbijasz konia.

03.07.2009
00:17
smile
[6]

Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]

Życie to nie je bajka :D

03.07.2009
00:17
[7]

hopkins [ Zaczarowany ]

"Pamietaj, ze grajac Nekronami przeciwko Tau buduj wczesnie NL..." To moja mysl na dobranoc.

03.07.2009
00:18
[8]

Debczak_Lebork [ Głos Prawdy ]

Baby to c***e - tylko, ze z cycami

03.07.2009
00:19
[9]

Storm® [ Hardstyle Lover ]

[6] -> ...nie posmyra Cię po jajkach

03.07.2009
00:20
[10]

dave_mgs [ Generaďż˝ ]

Pij mleko, będziesz wielki!

03.07.2009
00:22
smile
[11]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Debczak_Lebork --> jak bym słyszał swojego kolegę zbierającego podpisy na ścianie z wielkim napisem BTH (baby to chuje- samo "h" to taka zmyłka ;D)

03.07.2009
00:28
[12]

Deepdelver [ Legend ]

Jedz makaron, będziesz długi.

03.07.2009
00:51
[13]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Gdybym wiedział czego nie wiem wiedziałbym wszystko... i zdałbym sesje :D

03.07.2009
01:03
smile
[14]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

"Co masz zrobić teraz,nie zrób nigdy"

03.07.2009
01:06
[15]

orzinn [ GOD LIKE ]

orzysłowie lenia czyli moje "Co masz zrobić dziś zrób jutro będziesz mieć jeden dzień wolny"

03.07.2009
01:10
[16]

Zultab [ Konsul ]

"NIc to jest coś"

03.07.2009
01:10
[17]

vlodek2532 [ Pretorianin ]

"W tym kraju nikt nikomu nie daje ale każdy każdego rucha" <- myśl by ja. jak moja facetka od polaka to usłyszała to się mało co ze śmiechu nie zesrała

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.