AS [ Junior ]
Tania grafa do gier
Poszukuje taniej nowej grafy do gier do 120 zł, żeby można było grać w gry z 2008 r, przynajmniej na średnich detalach(jeśli nie to przynajmniej na godnej rozdzielczośći 1280-1024), mam radka x550 i gry z 2007 o dziwo nawet nawet da sie grać na tej rozdzielczości(STALKER, COD4 a nawet Crysis)
Shaybecki [ Shaybeck ]
masz PCI-E ? 120 zł to mało, jaki procek ? jaka reszta sprzętu ?
AS [ Junior ]
tak PcI-e, procek 1,6ghz i pół giga ramu(ale jeszcze dokupie), na karte moge przeznaczyć max 150zł.
Shaybecki [ Shaybeck ]
1,6 jednordzeniówka ? daruj sobie ten komputer, pakowanie kasy w błoto, każdy ci to powie
kup sobie konsolę, przykładowo Xbox 360, wyjdzie cię najtaniej
A_wildwolf_A [ Pretorianin ]
polecam do gier kupić używanego ps2 bo jak Shaybecki napisał, nie opłaca się pakować kasę w tak słaby (jak na dzisiejsze standardy sprzęt)
bitzz [ Pretorianin ]
Skaybecki ---> prawda
x550 + Crysis --> niezłe z ciebie sado-maso :] Pewnie 20fpsow max
Jak masz pci-e to moze kupisz na allegro 8600GTS ktory uciagnie wiekszosc dzisiejszych gier, choc z taka iloscia pamieci ram + ten procek nie bedzie to komfortowa gra.

AS [ Junior ]
procesor to AMD Sempron 2800+ 1,6ghz, mimo to chcę troche odświerzyć kompa, bo na kompie ojca niemoge za często grać ;-), to jak, znacie jeszcze jakieś w miare karty do 150zł? moze coś z Radeonów?
fakt, Crysis co 10-15sek. przycinał sie na sekunde, szedł na low, ale w roz 1280x1024, ale takie COD4 idzie bez problemów.
Backside [ Senator ]
Poszukaj używanej nVidii 8800 (choć ideałem byłoby na gwarancji):
Ta karta jest na razie ideałem - odpalisz na niej bez problemu nawet nowe gry (oczywiście na odpowiednio niskich detalach, zwłaszcza przy takim kompie).
Polecam również szybkie dołożenie do ramu - 0,5GB to bardzo mało.
Storm® [ Hardstyle Lover ]
AS -> odłóż trochę więcej pinięsy i sporządź coś lepszego - naprawdę nie opłaca się.
Czy tylko mnie irytują wypowiedzi Shaybeck'a, które zawierają słowo "Xbox" oraz "konsola"?
GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]
Grafa ci tu nie pomoże,weźmiesz i wymienisz,ale dalej nie pociągnie gierki ze względu na proca i katastrofalnie niską ilość ramu.Gry z 2008 mają prawie wszystkie w wymaganiach na minimum 2.0GHz proca + 1024 MB RAM.
Uzbieraj i lepiej kup konsole, jak powyżej radzili , bo żaden komp za 600 zł nie pociągnie z przyzwoitą grafiką z 2008 roku i dzisiejszych gierek , a już tym bardziej twój niestety.
Storm - a niby dla czego ? za 600zł i tak nie będzie mieć lepszego sprzętu który np. pociągnie Call Of Juarez Więzy krwi na dobrych detalach.
Shaybecki [ Shaybeck ]
storm - lepsze są wypowiedzi - "odłóż więcej pinięsy " ?
RPRT07 [ Maximum Impact ]
tylko GeForce 8600 GT, GTS
tosiek2142 [ Fixxxer ]
Z jednordzeniowym prockiem.... Niee kup nowego kompa albo konsole, np X360 tak jak Shaybecki mowil