fraqu [ Legionista ]
Słuchawki do 200 zł.
Witam,
Chciałbym zakupić słuchawki. Wydać na nie zmierzam maksymalnie 200 zł. Używać ich będę głównie do słuchania muzyki i oglądania filmów na laptopie. Dobrze by było żeby były wygodne bo czasem będę pewnie spędzał w nich trochę czasu. Byłbym bardzo wdzięczny za podanie jakichś propozycji.

NEMROK19 [ Pretorianin ]
Po co ci takie drogie za 2 stówy to głośniki już konkretne kupisz ,
Retox128 [ Konsul ]
Nauszne, douszne, dokanałowe?
Po co 2 stówy bardzo dobre kupisz za spokojnie 150.
NEMROK19 [ Pretorianin ]
Wiil.i.aM [ Jimi Hendrix ]
Jeśli do muzyki to Sennheiser.
fraqu [ Legionista ]
Sory, nie napisałem, chodzi mi o nauszne słuchawki. Głośniki niestety odpadają.
Edit. Co sądzicie o tych ?
luk11 [ Generaďż˝ ]
Myślę że nie warto wydawać aż tyle na słuchawki, chociaż jak kogoś stać... Ja mam Numark HF125 za 50zł i jestem zadowolony. Słuchawki uważane za jedne z najlepszych jeśli chodzi o stosunek cena-jakosc.
Llordus [ exile ]
fraqu --> te px 100 graja chyba dosc porownywalnie z koss porta pro:
Nie jestem pewien, czy warto przeplacac w tym przypadku.
Natomiast px 100 zdecydowanie duzo fajniej sie skladaja, wiec jesli chcesz sporo podrozowac z tymi sluchawkami, to wygrywaja px 100 :)
fraqu [ Legionista ]
Podróżować raczej nie zamierzam z nimi, głośniki odpadają z tego względu, że będę mieszkał w pokoju prawdopodobnie z dwoma współlokatorami :) Wstępnie wybór padł więc na koss porta pro. Dzięki za pomoc.
Llordus [ exile ]
fraqu --> jak chcesz do pokoju ze wspolokatorami, to moze warto by pomyslec o sluchawach zamknietych.
Px 100 i koss porta pro sa jednak mocno slyszalne "na zewnatrz" - co jest w zasadzie norma przy konstrukcji otwartej.
Wszystko oczywiscie zalezy od przestrzeni pomieszczenia oraz wrazliwosci wspolokatorow na dzwieki ze sluchawek :)

Wiil.i.aM [ Jimi Hendrix ]
Ja mam Sennheiser HD 202 i jestem w pełni zadowolony z jakości dzwięku. A za słuchawki dałem 89 zł. Uważam, że nie warto kupywać drożej :)
kamyk_samuraj [ Senator ]

Retox128 [ Konsul ]
Na twoim miejscu wziąłbym jakieś senki, na Koss'ach już sie 2x przejechałem. Senki mam od roku i sa bdb.
Wiil.i.aM [ Jimi Hendrix ]
Bierz Sennheiser'a jakieś i tyle, ale nie takie drogie. Wydaj na nie 100 zł, a drugie 100 zł.. nie wiem dziewczynie coś kup ?
Zenedon [ Burak cukrowy ]
Ja mam słuchawki za 600zł. Psychol i świr ze mnie. Przecież mogłem kupić za dychę w kiosku, a resztę wydać na gry!
fredzio92 [ M.D. ]
Mam te słuchawki od roku i mogę śmiało polecić. Jakość dźwięku jest w pełni zadowalająca.
_agEnt_ [ Tajniak ]
Philips SHP 8900 i tyle w temacie :)
Llordus [ exile ]
_agEnt_ -->
Raz, ze shp 8900 przekraczaja jednak budzet, ktory podal autor watku. I to znacznie, bo najtansze na allegro (nowki) sa chyba teraz po 224 (wiec ponad 10% drozej) + dolicz koszta przesylki.
Dwa - shp 8900 do kompa moga byc fajne, pod warunkiem nie uzywania zintegrowanej dzwiekowy.
Wiem co mowie, bo mam je, odsluchwalem w domu na sb x-fi music (graly naprawde fajnie) a teraz uzywam w robocie z jakims zintegrowanym gownem od realteka.
Tak wiec bylbym ostrozny z polecaniem ich do lapka, gdzie najprawdopodobniej uzywana bedzie wlasnie zintegrowana dzwiekowka.
Zenedon --> wow ;) Jakie sluchaweczki masz?
Zenedon [ Burak cukrowy ]
Bose triport OE. Za tę forsę pewnie można dostać słuchawki z lepszą jakością dźwięku, ale te mi z paru względów bardzo odpowiadają. Zresztą miałem okazję kupić je trochę taniej w USA.
Nie to żebym się chwalił. Chodzi mi tylko o to, że ktoś może mieć chęć kupić sobie słuchawki i za ponad tysiąc złotych, więc nie rozumiem czemu niektórzy mędrcy zawsze muszą pieprzyć, że lepiej kupić creativy albo sennheisery za 50zł. Jak ktoś ma forsę i lubi dobrą jakość dźwięku to niech kupuje. Ja uwielbiam muzykę to i na sprzęcie muzycznym nie szczędzę, a między słuchawkami entry-level a tymi z wyższej półki jest ogromna różnica.

w o y t e k [ Gavroche ]
Koss Porta Pro.
Tylko dokup od razu na allegro komplet gąbek.
Llordus [ exile ]
Zenedon --> calkowicie Cie rozumiem. Fakt, ze nie kazdy ma tak wrazliwosc, zeby wyczuc roznice, niemniej zgadzam sie calkowicie, ze jak ktos lubi dobry dzwiek i ma kase, to niech kupuje i sie cieszy :)

wysiak [ Legend ]
Zenedon --> Eee tam wydac na gry, przepic!:)
A za 200 pln to kosztuje naglosnienie Przystanku Woodstock, a nie sluchawki, co to za burzuazja ma byc? Dzieci w Afryce gloduja, a tu 200 pln NA JAKIES SLUCHAWKI sie wydaje?