botEXE [ Pretorianin ]
gears of war 2 za 65 zł Resident evil 5 za 70 zł
Siemka , i zapraszam
----- 10 minut do końca
Naznaczony* [ Pretorianin ]
co to za żółty pasek?
botEXE [ Pretorianin ]
nie wiem , od początku to miałem
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
ten żółty pasek oznacza , że gra nie jest przeznaczona do sprzedaży detalicznej co znaczy , że kupiłeś zestaw konsola + GoW 2
botEXE [ Pretorianin ]
Jeżeli kogoś interesują gra proszę pisać na gg:333092. Ceny sa bardzo niskie
botEXE [ Pretorianin ]
up

polish_farmer [ Konsul ]
Właśnie kupiłem RE5 od Ciebie:D
Zaraz przeleję kaskę:) Tylko potrzebuję dane do przelewu:)
botEXE [ Pretorianin ]
Już wysłałem Ci emaila

polish_farmer [ Konsul ]
OK many przelane. mam konto w M banku, ale nie wiem ile będzie szło. Pozdrówka:D
botEXE [ Pretorianin ]
też mam mbank
botEXE [ Pretorianin ]
Gears of war 2 tylko 65 zł, więc się opłaca :)!