GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gears of war 2 za 65 zł Resident evil 5 za 70 zł

02.07.2009
22:41
[1]

botEXE [ Pretorianin ]

gears of war 2 za 65 zł Resident evil 5 za 70 zł

Siemka , i zapraszam





----- 10 minut do końca

02.07.2009
22:44
[2]

Naznaczony* [ Pretorianin ]

co to za żółty pasek?

02.07.2009
23:18
[3]

botEXE [ Pretorianin ]

nie wiem , od początku to miałem

02.07.2009
23:22
[4]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

ten żółty pasek oznacza , że gra nie jest przeznaczona do sprzedaży detalicznej co znaczy , że kupiłeś zestaw konsola + GoW 2

03.07.2009
00:24
[5]

botEXE [ Pretorianin ]

Jeżeli kogoś interesują gra proszę pisać na gg:333092. Ceny sa bardzo niskie

03.07.2009
09:30
[6]

botEXE [ Pretorianin ]

up

03.07.2009
09:44
smile
[7]

polish_farmer [ Konsul ]

Właśnie kupiłem RE5 od Ciebie:D

Zaraz przeleję kaskę:) Tylko potrzebuję dane do przelewu:)

03.07.2009
09:55
[8]

botEXE [ Pretorianin ]

Już wysłałem Ci emaila

03.07.2009
10:01
smile
[9]

polish_farmer [ Konsul ]

OK many przelane. mam konto w M banku, ale nie wiem ile będzie szło. Pozdrówka:D

03.07.2009
10:03
[10]

botEXE [ Pretorianin ]

też mam mbank

03.07.2009
11:34
[11]

botEXE [ Pretorianin ]

Gears of war 2 tylko 65 zł, więc się opłaca :)!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.