GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Napęd HD z X360 + troszkę chęci :D

02.07.2009
21:40
[1]

ksips [ Senator ]

Napęd HD z X360 + troszkę chęci :D



Oczywiście można to zrobić za pomocą lasera z komputerowych nagrywarek ;)

02.07.2009
21:43
[2]

Gangstah [ Masz bober? ]

Ale czad ! :D Ale szkoda by mi bylo napedu ;]

02.07.2009
21:43
smile
[3]

Kreciuch89 [ Konsul ]

normalnie broń przyszłości

02.07.2009
22:10
[4]

Jack6464 [ The Godfather ]

Broń zabójcza :D może kiedyś się pobawię w coś takiego?

02.07.2009
22:28
[5]

Mac94 [ TF2 Player ]

Jeszcze żeby było można go wyłączać..No ale ktoś naprawdę nie miał co robić ; D

02.07.2009
22:34
[6]

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

Dziewczynom sznurki od majtek na plaży można przepalać ;]

02.07.2009
22:37
[7]

kulako [ Konsul ]

Komuś się nudziło. Ale i tak fajne!

02.07.2009
22:42
smile
[8]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Fajne, ale do tego chyba nie trzeba aż napędu z X360 :P Gdzieś widziałem coś takiego na spryciarzach ;p

03.07.2009
10:38
[9]

Jack6464 [ The Godfather ]



tutaj ze zwykłym napędem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.