GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy tylko ja...

02.07.2009
17:58
smile
[1]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

Czy tylko ja...

... nie mam konta na naszej klasie ? Patrzę się tak na rówieśników i tak sobie myślę, że im się w za przeproszeniem w dupach poprzewracało od tego serwisu. Nie wiem co jest takiego fajnego w siedzeniu cały dzień przed kompem i sprawdzaniu kto co robił, z kim TO robił, po co, itp. ? No ja rozumiem, można w wolnym czasie usiąść sobie przed kompem i poszukać starych znajomych ze szkoły, ale nie siedzieć cały dzień i oglądać fotki ludzi, których na co dzień widzi się w realu. A "nieszczerość" to tam się szerzy, że hoho. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego prawie każdy w komentarzach pod zdjęciem ma komentarze typu: ślicznie*** bosko*** fajnuitke itp. ? Bo po prostu nie ma pomysłu na szczery komentarz i po prostu kopiuje się podle komentarz od kogos innego.

A najgorzej mnie wkurza jak koledzy namawiają mnie bym utworzył sobie tam konto, i jeszcze szantażują mnie, że sami mi założą. A ja mówię ch ** ci w d*** i do widzenia, no, bo ile można słuchać o NK.

Zawsze czułem się "inny" niż rówieśnicy, ale teraz to już w ogóle.

02.07.2009
18:00
[2]

Radin [ Konsul ]

Nie tylko ty. Ja wczoraj usunąłem konto. Ten portal już dawno przestał służyć ludziom, którzy szukają starych znajomych.

02.07.2009
18:00
[3]

flikt [ wandalista ]

dla mnie nasza klasa jest okej
przynajmniej moge sie dowiedziec jak brzydkie dziewczyny znalezli sobie kumple z podstabudy, jak brzydkich typow znalazly sobie kolezaneczki, jak bardzo pieniadze rzucily sie na kark znajomym z dziecinstwa czy tez ze ze moje rowiesniczki juz biora slub i maja dzieci

02.07.2009
18:01
smile
[4]

-Fizz- [ Pretorianin ]

Ja tez nie mam, chociaz juz kazdy moj znajomy ma na tym portalu konto. Uwazam, ze jest to beznadziejne, przewraca mlodym ludziom w glowach, a szczegolnie mlodym dziewczynom, ktore ubieraja sie w suknie slubne, zeby dostac wysokie oceny za zdjecie.

02.07.2009
18:01
[5]

N0wak [ Konsul ]

Każdy robi co chce... Jeden obala winiacze pod blokiem a drugi przesiaduje na NK.
A jak kogos irytuja sweetasne komentarze to niech ich nie czyta, po co nerwy tracic.

02.07.2009
18:02
[6]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

a moja kuzynka to taka podła jest, że w realu to bziabziuli się tak z koleżanką, fajniutka jesteś, całuski, całuski moja ślicznotko, a jak obleguje mi kompa i rzecz jasna siedzi na naszej klasie, i wchodzi w jej zdjęcia to mówi mi: ale ona szpetna, ble. A ja sobie myślę: a ty to piękna kur** :P

edit

A nie mówiłeś że masz około 30 lat czy coś?

Czyli, że jestem po trzydziestce to znaczy, że nie mogę mieć rówieśników ?

02.07.2009
18:03
smile
[7]

adrem [ Joker ]

A nie mówiłeś że masz około 30 lat czy coś?

02.07.2009
18:07
smile
[8]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Ja tam mam konto na NK. Po prostu ten serwis jest już oblężony przez dzieci neo, ale co poradzić?.

spoiler start
AlE SłIiItAśŚśnEeE...
LoVvVcIaMmm CiĘ.
spoiler stop

02.07.2009
18:10
[9]

bodzio helikopter [ Konsul ]

Kolejny męczeński wątek wojujących ze złą naszą klasą. Lepiej ubierzcie arafatkę i idźcie podpalić McDonalda.

02.07.2009
18:12
[10]

wlodzix® [ Generaďż˝ ]

bodzio -> ze złem trzeba walczyć

Ja tam był napisał jakiś list do premiera żeby to zamknął w piździet, bo NK to jak narkotyk.

02.07.2009
18:13
smile
[11]

CzykiRapMen [ Blade Master ]

A najgorzej mnie wkurza jak koledzy namawiają mnie bym utworzył sobie tam konto, i jeszcze szantażują mnie, że sami mi założą. A ja mówię ch ** ci w d*** i do widzenia, no, bo ile można słuchać o NK.


Czyli, że jestem po trzydziestce to znaczy, że nie mogę mieć rówieśników ?

Fajnych masz znajomych w wieku 30 lat.

02.07.2009
18:15
smile
[12]

mefsybil [ Legend ]

bodzio -> ze złem trzeba walczyć

Ja tam był napisał jakiś list do premiera żeby to zamknął w piździet, bo NK to jak narkotyk.


Phah, nie wchodzisz tam w ogóle, nie chcesz mieć nic wspólnego z tą stroną, a chcesz napisać list do premiera, żeby ją zamknął... Nie wyobrażam sobie takiego listu od 30 latka...

02.07.2009
18:15
smile
[13]

Retox128 [ Konsul ]

Nie mam tam konta od pół roku bo żal dupe ściskał więc usunołęm.

02.07.2009
18:16
[14]

mirionis [ Konsul ]

miałem dawno temu tam konto, lecz teraz nie mam, bo się z tego zrobiła fotka

02.07.2009
18:16
[15]

Patryx0 [ Konsul ]

Lol, nie lubisz strony to na nią nie wchodź, i znajdź sobie lepszych znajomych, a nie smuty wylewasz jak i tak nic z tym nie zrobisz.

02.07.2009
18:19
[16]

PitbullHans [ Legend ]

Mam konto w celach rekreacyjnych ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.