
wlodzix® [ Generaďż˝ ]
Czy tylko ja...
... nie mam konta na naszej klasie ? Patrzę się tak na rówieśników i tak sobie myślę, że im się w za przeproszeniem w dupach poprzewracało od tego serwisu. Nie wiem co jest takiego fajnego w siedzeniu cały dzień przed kompem i sprawdzaniu kto co robił, z kim TO robił, po co, itp. ? No ja rozumiem, można w wolnym czasie usiąść sobie przed kompem i poszukać starych znajomych ze szkoły, ale nie siedzieć cały dzień i oglądać fotki ludzi, których na co dzień widzi się w realu. A "nieszczerość" to tam się szerzy, że hoho. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego prawie każdy w komentarzach pod zdjęciem ma komentarze typu: ślicznie*** bosko*** fajnuitke itp. ? Bo po prostu nie ma pomysłu na szczery komentarz i po prostu kopiuje się podle komentarz od kogos innego.
A najgorzej mnie wkurza jak koledzy namawiają mnie bym utworzył sobie tam konto, i jeszcze szantażują mnie, że sami mi założą. A ja mówię ch ** ci w d*** i do widzenia, no, bo ile można słuchać o NK.
Zawsze czułem się "inny" niż rówieśnicy, ale teraz to już w ogóle.
Radin [ Konsul ]
Nie tylko ty. Ja wczoraj usunąłem konto. Ten portal już dawno przestał służyć ludziom, którzy szukają starych znajomych.
flikt [ wandalista ]
dla mnie nasza klasa jest okej
przynajmniej moge sie dowiedziec jak brzydkie dziewczyny znalezli sobie kumple z podstabudy, jak brzydkich typow znalazly sobie kolezaneczki, jak bardzo pieniadze rzucily sie na kark znajomym z dziecinstwa czy tez ze ze moje rowiesniczki juz biora slub i maja dzieci

-Fizz- [ Pretorianin ]
Ja tez nie mam, chociaz juz kazdy moj znajomy ma na tym portalu konto. Uwazam, ze jest to beznadziejne, przewraca mlodym ludziom w glowach, a szczegolnie mlodym dziewczynom, ktore ubieraja sie w suknie slubne, zeby dostac wysokie oceny za zdjecie.
N0wak [ Konsul ]
Każdy robi co chce... Jeden obala winiacze pod blokiem a drugi przesiaduje na NK.
A jak kogos irytuja sweetasne komentarze to niech ich nie czyta, po co nerwy tracic.
wlodzix® [ Generaďż˝ ]
a moja kuzynka to taka podła jest, że w realu to bziabziuli się tak z koleżanką, fajniutka jesteś, całuski, całuski moja ślicznotko, a jak obleguje mi kompa i rzecz jasna siedzi na naszej klasie, i wchodzi w jej zdjęcia to mówi mi: ale ona szpetna, ble. A ja sobie myślę: a ty to piękna kur** :P
edit
A nie mówiłeś że masz około 30 lat czy coś?
Czyli, że jestem po trzydziestce to znaczy, że nie mogę mieć rówieśników ?

adrem [ Joker ]
A nie mówiłeś że masz około 30 lat czy coś?

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]
Ja tam mam konto na NK. Po prostu ten serwis jest już oblężony przez dzieci neo, ale co poradzić?.
bodzio helikopter [ Konsul ]
Kolejny męczeński wątek wojujących ze złą naszą klasą. Lepiej ubierzcie arafatkę i idźcie podpalić McDonalda.
wlodzix® [ Generaďż˝ ]
bodzio -> ze złem trzeba walczyć
Ja tam był napisał jakiś list do premiera żeby to zamknął w piździet, bo NK to jak narkotyk.

CzykiRapMen [ Blade Master ]
A najgorzej mnie wkurza jak koledzy namawiają mnie bym utworzył sobie tam konto, i jeszcze szantażują mnie, że sami mi założą. A ja mówię ch ** ci w d*** i do widzenia, no, bo ile można słuchać o NK.
Czyli, że jestem po trzydziestce to znaczy, że nie mogę mieć rówieśników ?
Fajnych masz znajomych w wieku 30 lat.

mefsybil [ Legend ]
bodzio -> ze złem trzeba walczyć
Ja tam był napisał jakiś list do premiera żeby to zamknął w piździet, bo NK to jak narkotyk.
Phah, nie wchodzisz tam w ogóle, nie chcesz mieć nic wspólnego z tą stroną, a chcesz napisać list do premiera, żeby ją zamknął... Nie wyobrażam sobie takiego listu od 30 latka...

Retox128 [ Konsul ]
Nie mam tam konta od pół roku bo żal dupe ściskał więc usunołęm.
mirionis [ Konsul ]
miałem dawno temu tam konto, lecz teraz nie mam, bo się z tego zrobiła fotka
Patryx0 [ Konsul ]
Lol, nie lubisz strony to na nią nie wchodź, i znajdź sobie lepszych znajomych, a nie smuty wylewasz jak i tak nic z tym nie zrobisz.
PitbullHans [ Legend ]
Mam konto w celach rekreacyjnych ;)