GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gabinet Doktora Caligari - remake ?

02.07.2009
17:42
[1]

racel45 [ Konsul ]

Gabinet Doktora Caligari - remake ?

Podobno w kinach ma być ten film, o co chodzi ?

02.07.2009
17:50
[2]

Salado. [ Generaďż˝ ]

nie to nie remake

w kinach będą odbywać się pokazy filmu z 1920 roku

02.07.2009
17:51
smile
[3]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

W kinach (zapewne tylko studyjnych) będzie TEN "Gabinet Doktora Kaligari". Z 1920 r. Po prostu polscy dystrybutorzy zaczęli wprowadzać do kin stare,świetne filmy. Jak dla mnie bardzo dobra inicjatywa.

02.07.2009
17:57
smile
[4]

Ugotuj sobie jajko [ Junior ]

Widzialem ostatnio na youtubie caly film - niezle ryje beret. Ale obawiam sie, ze cos, co bylo straszne prawie sto lat temu, teraz moze sie wydac smieszne...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.