racel45 [ Konsul ]
Gabinet Doktora Caligari - remake ?
Podobno w kinach ma być ten film, o co chodzi ?
Salado. [ Generaďż˝ ]
nie to nie remake
w kinach będą odbywać się pokazy filmu z 1920 roku

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]
W kinach (zapewne tylko studyjnych) będzie TEN "Gabinet Doktora Kaligari". Z 1920 r. Po prostu polscy dystrybutorzy zaczęli wprowadzać do kin stare,świetne filmy. Jak dla mnie bardzo dobra inicjatywa.

Ugotuj sobie jajko [ Junior ]
Widzialem ostatnio na youtubie caly film - niezle ryje beret. Ale obawiam sie, ze cos, co bylo straszne prawie sto lat temu, teraz moze sie wydac smieszne...