GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pujdzie mi Gothic 3

02.07.2009
16:47
[1]

duku [ Junior ]

Czy pujdzie mi Gothic 3

Witam, chciałbym się zapytać czy pójdzie mi Gothic 3 na kompie :
Procesor - Athlon 2500XP
Pamięć RAM - 2GB DDR
Karta Graficzna - GF FX 5200 128/128

Proszę o szybko odpowiedź.

02.07.2009
16:47
smile
[2]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Na 100% będzie przycinał.

02.07.2009
16:52
[3]

duku [ Junior ]

Ale na niskich detalach i rozdzielczości ?

02.07.2009
16:53
[4]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Nawet na najniższych detalach i rozdzielczości.

02.07.2009
22:42
smile
[5]

NEMROK19 [ Pretorianin ]

Zapomnij, mi na GF 6200 256MB wieszał się co minutę ,kup nową kartę i proca

02.07.2009
22:45
[6]

Mac94 [ TF2 Player ]

Pójdzie...z dymem...xP

02.07.2009
23:04
[7]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Najnowszy path 1.70 (jak dobrze pamiętam) i pójdzie. Ja grałem nawet na Radeonie X300 z 128MB.
GF5200 to niby absolutne min. wg, tego co jest na pudełku, więc raczej się fajerwerków nie spodziewaj. Może być kiepsko.

02.07.2009
23:07
[8]

polak111 [ LOXXII ]

Athlon 1700Mhz Socket A, Radeon 9600XT, 1GB RAM 400Mhz, brak jakichkolwiek patchy i gra chodziła mi znośnie na Low/Medium i rozdziałce 1280x1024

02.07.2009
23:26
[9]

Mac94 [ TF2 Player ]

polak111 ----> Oj nie trzeba..xP Bez patch i znośnie? Pf..i jeszcze na 1280x1024?...pf...Grałem kiedyś na podobnym kompie i nawet z patchami cienko było...i komp był chociaż stary to całkiem sprawny Crysis na low działał płynnie ;P

02.07.2009
23:27
[10]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

pościągaj patche zaniż ustawienia i jakoś to będzie. Tylko poszukaj w słowniku ortograficznym słowa pójdzie ok ?:D

02.07.2009
23:27
smile
[11]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Jeżeli masz zainstalowany PowerPoint to napewno pójdzie. Pokaz slajdów.

02.07.2009
23:42
[12]

zoloman [ Pinhead ]

Grałem na Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM i FX5200 i na minimalnych ustawieniach dało się spokojnie grać, tylko przy jakiś bardziej wymagających widoczkach potrafiło przyciąć. Jedynie wczytywało się bardzo długo, no ale to da się przeżyć. Poza tym grałem dawno temu i nie miałem żadnego patcha.

03.07.2009
01:07
[13]

polak111 [ LOXXII ]

Mac94 --> Nie chcesz to nie wierz. Crysis u mnie też chodził na Low znośnie.

04.07.2009
00:22
[14]

Kosiciel [ Konsul ]

Jak już, to pójdzie. Na pewno nie "pujdzie".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.