GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dowód osobisty

02.07.2009
16:36
[1]

Revanisko [ Senator ]

Dowód osobisty

Zbliża mi się 18 i mam kilka pytań dotyczących dowodu ;p

Pytanie podstawowe:
Wniosek o dowód można złożyć przed 18 i odebrac po czy...?


02.07.2009
16:37
[2]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Zdaje mi się, że tak.

02.07.2009
16:41
[3]

garfield_junior [ ]

Jeśli wniosek złożysz przed ukończeniem osiemnastu lat, to wydaje mi się, że dowód będzie ważny przez 5, a nie 10 lat.

02.07.2009
16:41
[4]

KrisK [ Pretorianin ]

Najlepiej złożyć w dzień skończenia 18 lub jakiś czas po. Wtedy nie dostaniesz dowodu tymczasowego którego będziesz musiał wymienić kilka lat później (koszt 30zł!)

02.07.2009
16:44
[5]

Ziku90 [ Ziku ]

Z tego co pamiętam, to należy składać najwcześniej właśnie w dzień 18. urodzin.

02.07.2009
16:54
[6]

HR@BIA [ dziad5 ]

Jak będziesz miał juz 18 to z dowodem niegdzie Ci sie nie pali przeciez browara sprzedadza Ci na legitkę szkolną :P

02.07.2009
17:01
[7]

|kszaq| [ Legend ]

Z tego co pamiętam, to należy składać najwcześniej właśnie w dzień 18. urodzin.

Można wcześniej ale jak już zostało wspomniane dostanie się dowód tymczasowy.

02.07.2009
17:05
[8]

Volk [ Legend ]

Najlepiej złożyć w dzień skończenia 18 lub jakiś czas po. Wtedy nie dostaniesz dowodu tymczasowego którego będziesz musiał wymienić kilka lat później (koszt 30zł!)

Dowod z wnioskiem zlozonym po ukonczeniu osiemnastego roku zycia tez trzeba wymienic (po 10 latach).

02.07.2009
17:06
[9]

Ziku90 [ Ziku ]

|kszaq| ---> No czyli bez sensu w przypadku autora :] Chyba, że coś źle zrozumiałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.