xNaruto [ Konsul ]
Jak ściągnoc i zainstalować CS w STEAM?
Witam, korzystam z tego poradnika i jestem przy punkcie 14. 14. Gdy chcemy pobrać i zainstalować daną grę, przechodzimy do zakładki “Moje gry” i klikamy na wybraną grę prawym przyciskiem myszy oraz wybieramy “Instaluj grę …” tak jak na screenie wyżej.. I problem jest taki że ja nie mam żadnej gry w tej zakładce, ani zainstalowanej ani nie mogę wybrać żadnej do zainstalowanie, a jak pisze żebym dodał to mnie odsyła do sklepu.
Proszę o pomoc.
adamlut [ Miszcz Jedi ]
Pierw trzeba kupić.

xNaruto [ Konsul ]
adamlut - może 1 przeczytasz poradnik że tam nic o kupieniu nie pisze, bo jak się nie mylę to gra jest za darmo tylko kod trzeba kupić? kod mam kupiony i czekam aż mi się w końcu gra ściągnie to nie zabłysnąłeś...
EDIT 2 : No mam kod, i tak niektóre gry STEAM trzeba kupić ale CS jest darmowy i powinien mi się pobierać, a mi się nie pobiera...
adamlut [ Miszcz Jedi ]
Zasada działania steam jest dosyć prosta, każdy gracz musi mieć swoje własne konto i na nim aktywuje swoje kupione gry poprzez wpisanie oryginalnego klucza (cs-key’a).
Narmo [ nikt ]
xNaruto --> Odpalasz Steam, klikasz na Games, wybierasz pierwszą opcję (Activate a game on Steam), Next, I Agree, wpisujesz kod, Next, czekasz, wybierasz, zeby się ściągnęło, w zakładce My Games sprawdzasz stopień ściągnięcia, jak dojdzie do 100% przestanie się ściągać i będziesz mógł grać. Takie trudne?
xNaruto [ Konsul ]
Narmo - dzięki za pomoc, no to wychodzi że gość mi podał zły key, miał 880 pozytywów i zero negatywów, super sprzedawca to mam szanse liczyć że poda mi dobry key?
xNaruto [ Konsul ]
A jeszcze UP'ne
Mac94 [ TF2 Player ]
Coś spartaczyłeś pewnie. Spróbuj jeszcze raz wpisać ten key.
W tamtym polu wpisujesz key. Jeśli będzie zły to wywala że invalid coś tam. Tam widzisz w oknie games mam gry instaled i not instaled to jak wprowadzisz key to cs będzie w not instaled.