GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak ściągnoc i zainstalować CS w STEAM?

02.07.2009
16:18
[1]

xNaruto [ Konsul ]

Jak ściągnoc i zainstalować CS w STEAM?

Witam, korzystam z tego poradnika i jestem przy punkcie 14. 14. Gdy chcemy pobrać i zainstalować daną grę, przechodzimy do zakładki “Moje gry” i klikamy na wybraną grę prawym przyciskiem myszy oraz wybieramy “Instaluj grę …” tak jak na screenie wyżej.. I problem jest taki że ja nie mam żadnej gry w tej zakładce, ani zainstalowanej ani nie mogę wybrać żadnej do zainstalowanie, a jak pisze żebym dodał to mnie odsyła do sklepu.
Proszę o pomoc.

02.07.2009
16:20
[2]

adamlut [ Miszcz Jedi ]

Pierw trzeba kupić.

02.07.2009
16:25
smile
[3]

xNaruto [ Konsul ]

adamlut - może 1 przeczytasz poradnik że tam nic o kupieniu nie pisze, bo jak się nie mylę to gra jest za darmo tylko kod trzeba kupić? kod mam kupiony i czekam aż mi się w końcu gra ściągnie to nie zabłysnąłeś...

EDIT 2 : No mam kod, i tak niektóre gry STEAM trzeba kupić ale CS jest darmowy i powinien mi się pobierać, a mi się nie pobiera...

02.07.2009
16:26
[4]

adamlut [ Miszcz Jedi ]

Zasada działania steam jest dosyć prosta, każdy gracz musi mieć swoje własne konto i na nim aktywuje swoje kupione gry poprzez wpisanie oryginalnego klucza (cs-key’a).

02.07.2009
16:29
[5]

Narmo [ nikt ]

xNaruto --> Odpalasz Steam, klikasz na Games, wybierasz pierwszą opcję (Activate a game on Steam), Next, I Agree, wpisujesz kod, Next, czekasz, wybierasz, zeby się ściągnęło, w zakładce My Games sprawdzasz stopień ściągnięcia, jak dojdzie do 100% przestanie się ściągać i będziesz mógł grać. Takie trudne?

02.07.2009
16:39
[6]

xNaruto [ Konsul ]

Narmo - dzięki za pomoc, no to wychodzi że gość mi podał zły key, miał 880 pozytywów i zero negatywów, super sprzedawca to mam szanse liczyć że poda mi dobry key?

02.07.2009
17:05
[7]

xNaruto [ Konsul ]

A jeszcze UP'ne

02.07.2009
17:15
[8]

Mac94 [ TF2 Player ]

Coś spartaczyłeś pewnie. Spróbuj jeszcze raz wpisać ten key.
W tamtym polu wpisujesz key. Jeśli będzie zły to wywala że invalid coś tam. Tam widzisz w oknie games mam gry instaled i not instaled to jak wprowadzisz key to cs będzie w not instaled.


Jak ściągnoc i zainstalować CS w STEAM? - Mac94
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.