GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Koszulka - gdzie taką znajdę?

02.07.2009
16:09
[1]

Ssaossao [ Legionista ]

Koszulka - gdzie taką znajdę?

Orientujecie się może, w jakim sklepie idzie taką koszulkę dostać?


Koszulka - gdzie taką znajdę? - Ssaossao
02.07.2009
16:09
[2]

Ssaossao [ Legionista ]

Ewentualnie wersja biała.


Koszulka - gdzie taką znajdę? - Ssaossao
02.07.2009
16:10
[3]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

W każdym sklepie ale i tak jest słaba...

02.07.2009
16:11
[4]

koobon [ part animal part machine ]

Musi Cię zakontraktować Real. Nie ma innego sposobu.

02.07.2009
16:19
[5]

simson__ [ Generaďż˝ ]

A wiecie gdzie kupić bluze w czołg ?

02.07.2009
16:23
[6]

peterkarel [ Pool Shark ]

a czołg w bluzy ?

02.07.2009
16:28
smile
[7]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Nie no, zajebista. Warto dać za nią 100$. A jaka oryginalna.

02.07.2009
17:00
smile
[8]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

a czy on sie pyta czy jest fajna? chce tylko wiedziec gdzie mozna kupic...

02.07.2009
18:21
[9]

Retox128 [ Konsul ]

Poszukaj na Allegro i 'Ebaju'

02.07.2009
18:25
smile
[10]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Spróbuj dać wzór dla kogoś,który projektuje koszulki. W internecie tego pełno.

02.07.2009
18:36
[11]

craym [ Senator ]

Ta koszulka jest od D&G

możesz ją kupić tutaj, za 100$:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.