
Juvenille [ Generaďż˝ ]
Problem z grą , poważny !
Witam mam problem z grą Counter Strike : Condition Zero
a mianowicie dziś rano grałem sobie spokojnie na serverze było około 20 osób grałem kilka map i miałem kilka dziwnych zcięć gry których nigdy nie miewam
gram sobie dalej i nagle gra sie zacina , pomyślałem "pewnie znowu się ścina zaraz będzie ok" patrze i pisze "Warning Connection problem" też się nie przejąłem zwykły problem z łącznością
wyrzuciło mnie z servera i chce znowu na niego wejść i tak w dziale "Internet" zawsze mi wyskakiwało po 2000 lub 3000 serverów a teraz mam ich tam równe 13
w dziale "Ulubione" miałem około 20 serverów teraz mam jeden.Zdziwiłem się bo gre mam oryginalną i na dodatek pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło
I teraz pytanie jak wszytkie servery odzyskać? nie mam jak grac i nie wiem co robić proszę o pomoc
Juvenille [ Generaďż˝ ]
up
Juvenille [ Generaďż˝ ]
up
Juvenille [ Generaďż˝ ]
up