GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam headset logitech vantage usb

02.07.2009
15:12
[1]

Aretse02 [ Konsul ]

Sprzedam headset logitech vantage usb

Jak w temacie. Cena z wliczona przesylka 70zl ( na allegro minimum to 89.90 + przesylka ) . Headset bardzo malo uzywany. W razie pytan gg - 659071

02.07.2009
16:55
[2]

Aretse02 [ Konsul ]

up

02.07.2009
18:41
[3]

Aretse02 [ Konsul ]

up'

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.