GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gears of War 2

02.07.2009
10:32
smile
[1]

thorus93 [ Konsul ]

Gears of War 2

Cześć wiecie jak otworzyć gears of war 2 bo właśnie przyszły i za cholere nie moge otworzyć boje sie że zepsuje.Jak widziałem w sklepach to nie bylo takiego czerwonego przycisku w miejscu otwierania.Ma ktos może taki sam i wie jak go otworzyć?

02.07.2009
11:03
[2]

thorus93 [ Konsul ]

up

02.07.2009
11:30
[3]

thorus93 [ Konsul ]

UP
otworzylem i teraz sie okazalo ze w srodku jest taki czerwony pasek ktory uniemozliwia wyjecie plyty boje sie ze to kradzione wie ktos co mozna poradzic?

02.07.2009
11:32
[4]

Jack6464 [ The Godfather ]

No to przetnij ten pasek i wyjmij płytę. Jeśli działa to chyba nie ma problemu, tak?

02.07.2009
11:33
[5]

thorus93 [ Konsul ]

ale jak przeciac plastikowy pasek ktory w dodatku jest pod plyta?

02.07.2009
11:35
[6]

Jack6464 [ The Godfather ]

Hmmm... nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Weź narysuj w paincie jakiś schemat, jak to wygląda.

edit: tu nie chodzi o rozmiar, tylko o jego 'wagę' - max to 270 kb

02.07.2009
11:38
[7]

thorus93 [ Konsul ]

tu jest obrazek jak to wyglada od tylu jest czyms zablokowane
ups chyba nie wszedl ten obrazek chwilke
cholera jaki tu jest max rozmiar obrazka?
nooo jest
to jest tyl pudelka


Gears of War 2  - thorus93
02.07.2009
11:45
[8]

Jack6464 [ The Godfather ]

Nie idzie tego wyjąć jednym bokiem?

02.07.2009
11:46
[9]

thorus93 [ Konsul ]

wlasnie ze nie bo jest jakos zablokowane i tak ledwo otworzylem.To chyba nie jest normalne
zeby chociaz wyjac plyte to juz by bylo latwiej to usunac

02.07.2009
11:47
[10]

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]

Wygnij pudełko na max'a i wyciągnij pasek z którejś strony.

02.07.2009
11:48
[11]

Shaybecki [ Shaybeck ]

cholera co to za pudełko ? :D
może gra kradziona z jakiegoś EMPIKu razem z zabezpieczeniami, i tak ją sprzedali

02.07.2009
11:49
[12]

Jack6464 [ The Godfather ]

Przed chwilą sprawdziłem, u mnie nie ma czegoś takiego... a płytki nie wyjmiesz, bo blokuje?

02.07.2009
11:52
[13]

thorus93 [ Konsul ]

tak to pewnie kradzione bo tam z drugiej strony tego paska jest taki znaczek wiecie ze jak sie przejdzie przez bramke to wyje ale byla w folii wiec dziwne to troche bo jak by sie ja kupilo w sklepie to jkby to tyjeli musieliby folie zdjac poza tym to nie jest chyba z polski bo nie polska wersja tylko pal
tak plyty sie nie wyjmie

02.07.2009
12:20
smile
[14]

Pan P. [ 022 ]

Shaybecki --> Znaczna większość pudełek z grami na Xboxa ma takie "rynienki". Z moich 12 gier, które mam w zielonych pudełkach, 10 tak właśnie wygląda. To jeden z łatwiejszych sposobów na sprawdzenie oryginalności plastiku.

Tyle, że z samym zabezpieczeniem spotykam się po raz pierwszy. Spróbuj jakimś płaskim nożykiem podważyć ten plastik i wyciągnąć go kombinerkami. Płyty nie uszkodzisz, bo nie ma za bardzo jak. Jedynie mogą się złamać same "ząbki" ją trzymające, ale to też wydaje mi się wątpliwe.

02.07.2009
14:20
[15]

thorus93 [ Konsul ]

dzieki wszystkim bede probowal

02.07.2009
14:23
smile
[16]

MajkelFPS [ Generaďż˝ ]

jak nie to zostaje brzeszczot albo kątówka.

02.07.2009
16:11
smile
[17]

thorus93 [ Konsul ]

Piszę do gościa od ktorego kupilem ale sie nie odzywa cos kreci chyba nie wiem czy zdolam usunac ten pasek w kazdym razie na pewno jest to zabezpieczenie bo uniemozliwia otwarcie pudelka i wyjecie plyty ehhh

02.07.2009
17:04
smile
[18]

thorus93 [ Konsul ]

jak ktos jest ciekawy to udalo mi sie wyjac plyte i musunac pasek ;)))

02.07.2009
17:15
smile
[19]

Sqater po Liftingu [ Generał Sqater ]

A jak Ci się udało drogi thoursie ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.