Darkowski93m [ Konsul ]
Postacie w Mass Effect :D
Wpadłem na taki pomysł. Założyłem ten wątek ponieważ ciekawi mnie jakie postacie stworzyliście sobie w grze Mass Effect. Oczywiście nie chodzi tu o charakter czy umiejętności. Chodzi wyłącznie o wygląd. Wklejajcie tutaj screeny swoich postaci. Można oczywiście podać imię jeśli jest ono jakieś ciekawe :D
Mi udało się stworzyć taką o to postać.
Przed państwem Valerie Shepard:D
Herr Pietrus [ Senator ]
Mnie sie nci nie udalo sworzyc. Albo jestem niepełnosprytny, albo te "rewelacyjne mozliwości customizacji" to kolejny recenzorski chłyt maletingowy... Gotowe kształty twarzy - każdy do niczego, i nic nie wyflada dobrze z mlodzieńczą cerą... A włosy to juz tragedia - dla kobitek dwa szablony są ok, meskie za to... khm... wziąłem ogolonego na zapałkę, bo to jedyna, na która można patrzeć ( sic!)
A w TDU swietnie mi sie edytowało twarze...
Aen [ Anesthetize ]
Test Drive Unlimited? ;)
Generalnie zgadzam się - Każda próba stworzenia młodej twarzy kończy się tym, że w grze z niesmakiem patrzy się na postać. I albo ja nie potrafię sobie zrobić bohatera, albo to faktycznie wina systemu.
Herr Pietrus [ Senator ]
Tak, TDU, I fryzury tam wygladaly normalnie i mlody bohater...
Na szczęście jeden z podstawowych modeli po drobnych poprawkach jakos wyglada. Tylko jak brzmi. Cos mnie podkusilo i wybrałem POLSKI dubbing.... Sancta Maria! To powinna być pokuta dla zatwardzialych grzesnzików albo coś...
Jeśli do drugiej częsci bedzie jakiś casting poinformujcie mnie. Na 100% nie wypadne gorzej ni Dorocinski i cała banda, a mnie latwa kasa przyda sie bardziej. No i spełnie marzenia o publicznych występach aktorskich - w pewnym sensie.
Darkowski93m [ Konsul ]
Herr Pietrus-----------> Co do dubbingu zgadzam się z tobą w 100 %. Jest beznadziejny i tyle. W assassinie był dużo lepszy choć i tak nie rewelacyjny. Ale tutaj.... jak można było to tak spieprzyć :(
beata94m [ Legionista ]
Faktycznie. Dubbing w tej grze jest kompletnie do d**y.
Starałam się zrobić młodego przystojniaka, ale nie do końca mi wyszedł.
Mimo wszystko Victorek wyszedł mi całkiem, całkiem...
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
Ludzie co wy chcecie?
przeciez dubbing w tej grze jest dobry, wypada gorzej niż angielska wersja ale nie jest tak tragicznie jak wy tu piszecie.
głosy pasuja do postaci,szczególnie do sheparda.
beata ------- no przystojny to on nie jest.
Herr Pietrus [ Senator ]
Jedny pasujacy głos, jaki na razie znalazłem - ale dopiero zaczynam - to ta pani doktor co chciała romantycznych przygód i nic z nich nie wyszło. Ta z normandii...
Shepard... Boze, obroń... Załmałem sie, jak to usłyszałem... No dobra, głos moze i pasuje, ale aktorstwo...
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
ten przystojniak trochę mnie przypomina tylko ze ja mam jeszcze Brodę i wąsy na dodatek :D w Sumie w mass effect miałem podobnego ale zdjęcia nie mam

Caine [ Książę Amberu ]
mam podobny problem. każda próba dalekiego odejścia od podstawowego schematu kończy się gębą dla bohaterki niczym u fraulein zza Odry. Faceci zaś dla odmiany przypominają radzieckich bokserów.
beata94m [ Legionista ]
Nie dodawałam brody, bo chciałam żeby wyglądał na młodziana.
Kiedyś zrobiłam ładniejszego, ale teraz próbowałam innego stylu.
P.S.:Mnie się tam podoba :)
Darkowski93m [ Konsul ]
Bllazer----------->hahaha :) Stasiu miażdży ;D
Darth Bor [ Pretorianin ]
Bllazer --> rozwaliło mnie to:) Stasiu na prezydenta!!
beata94m [ Legionista ]
Bllazer------>zaje***ty :P . Stasiu rządzi :D
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
no no Stasiu git
Mac94 [ TF2 Player ]
E tam w Sims 3 takie panienki można zrobić że hoho..tylko brakuje mi suwaka wielkości konkretnej części ciała ; ]

Ashaard [ enjoy the silence ]
Ten standardowy, okładkowy Shepard jest de best. Wszelkie kombinacje z wyglądem tej postaci dawały dość mizerny efekt.
hipppciu [ Konsul ]
save'y straciłem wraz z formatem, zdjęcia więc nie pokażę, ale grałem laską, imienia nie pamiętam.
zresztą zawsze gram laską. wychodzę z założenia, że skoro przez ileś tam godzin będę patrzył na jakąś postać, wolę, żeby była ona kobieta, bo milej się patrzy ;)
Mac94 --> też się niemiło zdziwiłem, że nie ma... :)

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]
Trochę jej się dziób błyszczy, ale jakoś tak głupio wyszło.
Darkowski93m [ Konsul ]
hipppciu---------->Wychodzę z dokładnie tego samego założenia. Wolę patrzyć na kobiecą twarz niż na jakiegoś faceta.
Hellmaker-------->Ciekawa ...:D
Ciekawi mnie jedna rzecz. Jeśli w Mass Effect 2 będziemy mogli grać postacią którą stworzyliśmy w pierwszej części to jak twórcy załatwią sprawę z umiejętnościami. Podejrzewam że mimo wszystko będziemy musieli od początku zdobywać poziomy i punkty. Bo przecież bez sensu by było gdyby jeden gracz zaczynał grę od zera a drugi z maksymalnym życiem i wszystkimi umiejętnościami.