GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Postacie w Mass Effect :D

02.07.2009
09:59
[1]

Darkowski93m [ Konsul ]

Postacie w Mass Effect :D

Wpadłem na taki pomysł. Założyłem ten wątek ponieważ ciekawi mnie jakie postacie stworzyliście sobie w grze Mass Effect. Oczywiście nie chodzi tu o charakter czy umiejętności. Chodzi wyłącznie o wygląd. Wklejajcie tutaj screeny swoich postaci. Można oczywiście podać imię jeśli jest ono jakieś ciekawe :D

Mi udało się stworzyć taką o to postać.
Przed państwem Valerie Shepard:D


Postacie w Mass Effect :D - Darkowski93m
02.07.2009
10:24
[2]

Herr Pietrus [ Senator ]

Mnie sie nci nie udalo sworzyc. Albo jestem niepełnosprytny, albo te "rewelacyjne mozliwości customizacji" to kolejny recenzorski chłyt maletingowy... Gotowe kształty twarzy - każdy do niczego, i nic nie wyflada dobrze z mlodzieńczą cerą... A włosy to juz tragedia - dla kobitek dwa szablony są ok, meskie za to... khm... wziąłem ogolonego na zapałkę, bo to jedyna, na która można patrzeć ( sic!)

A w TDU swietnie mi sie edytowało twarze...

02.07.2009
10:29
[3]

Aen [ Anesthetize ]

Test Drive Unlimited? ;)

Generalnie zgadzam się - Każda próba stworzenia młodej twarzy kończy się tym, że w grze z niesmakiem patrzy się na postać. I albo ja nie potrafię sobie zrobić bohatera, albo to faktycznie wina systemu.

02.07.2009
10:36
[4]

Herr Pietrus [ Senator ]

Tak, TDU, I fryzury tam wygladaly normalnie i mlody bohater...

Na szczęście jeden z podstawowych modeli po drobnych poprawkach jakos wyglada. Tylko jak brzmi. Cos mnie podkusilo i wybrałem POLSKI dubbing.... Sancta Maria! To powinna być pokuta dla zatwardzialych grzesnzików albo coś...

Jeśli do drugiej częsci bedzie jakiś casting poinformujcie mnie. Na 100% nie wypadne gorzej ni Dorocinski i cała banda, a mnie latwa kasa przyda sie bardziej. No i spełnie marzenia o publicznych występach aktorskich - w pewnym sensie.

02.07.2009
11:28
[5]

Darkowski93m [ Konsul ]

Herr Pietrus-----------> Co do dubbingu zgadzam się z tobą w 100 %. Jest beznadziejny i tyle. W assassinie był dużo lepszy choć i tak nie rewelacyjny. Ale tutaj.... jak można było to tak spieprzyć :(

02.07.2009
11:49
[6]

beata94m [ Legionista ]

Faktycznie. Dubbing w tej grze jest kompletnie do d**y.
Starałam się zrobić młodego przystojniaka, ale nie do końca mi wyszedł.
Mimo wszystko Victorek wyszedł mi całkiem, całkiem...


Postacie w Mass Effect :D - beata94m
02.07.2009
11:52
[7]

Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]

Ludzie co wy chcecie?

przeciez dubbing w tej grze jest dobry, wypada gorzej niż angielska wersja ale nie jest tak tragicznie jak wy tu piszecie.

głosy pasuja do postaci,szczególnie do sheparda.

beata ------- no przystojny to on nie jest.

02.07.2009
12:04
[8]

Herr Pietrus [ Senator ]

Jedny pasujacy głos, jaki na razie znalazłem - ale dopiero zaczynam - to ta pani doktor co chciała romantycznych przygód i nic z nich nie wyszło. Ta z normandii...

Shepard... Boze, obroń... Załmałem sie, jak to usłyszałem... No dobra, głos moze i pasuje, ale aktorstwo...

02.07.2009
12:12
[9]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

ten przystojniak trochę mnie przypomina tylko ze ja mam jeszcze Brodę i wąsy na dodatek :D w Sumie w mass effect miałem podobnego ale zdjęcia nie mam

02.07.2009
12:31
smile
[10]

Caine [ Książę Amberu ]

mam podobny problem. każda próba dalekiego odejścia od podstawowego schematu kończy się gębą dla bohaterki niczym u fraulein zza Odry. Faceci zaś dla odmiany przypominają radzieckich bokserów.

02.07.2009
12:36
[11]

beata94m [ Legionista ]

Nie dodawałam brody, bo chciałam żeby wyglądał na młodziana.
Kiedyś zrobiłam ładniejszego, ale teraz próbowałam innego stylu.

P.S.:Mnie się tam podoba :)

02.07.2009
14:39
[12]

Bllazer [ Pretorianin ]

Stanisław


Postacie w Mass Effect :D - Bllazer
02.07.2009
19:20
[13]

Darkowski93m [ Konsul ]

Bllazer----------->hahaha :) Stasiu miażdży ;D

02.07.2009
19:27
[14]

Darth Bor [ Pretorianin ]

Bllazer --> rozwaliło mnie to:) Stasiu na prezydenta!!

02.07.2009
21:04
[15]

beata94m [ Legionista ]

Bllazer------>zaje***ty :P . Stasiu rządzi :D

02.07.2009
21:14
[16]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

no no Stasiu git

02.07.2009
21:24
[17]

Mac94 [ TF2 Player ]

E tam w Sims 3 takie panienki można zrobić że hoho..tylko brakuje mi suwaka wielkości konkretnej części ciała ; ]

02.07.2009
22:01
[18]

JaSiEk1996 [ Natural Dread Killaz! ]

Szymon


Postacie w Mass Effect :D - JaSiEk1996
02.07.2009
22:03
smile
[19]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Ten standardowy, okładkowy Shepard jest de best. Wszelkie kombinacje z wyglądem tej postaci dawały dość mizerny efekt.

02.07.2009
22:08
[20]

hipppciu [ Konsul ]

save'y straciłem wraz z formatem, zdjęcia więc nie pokażę, ale grałem laską, imienia nie pamiętam.

zresztą zawsze gram laską. wychodzę z założenia, że skoro przez ileś tam godzin będę patrzył na jakąś postać, wolę, żeby była ona kobieta, bo milej się patrzy ;)

Mac94 --> też się niemiło zdziwiłem, że nie ma... :)

02.07.2009
22:32
smile
[21]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Trochę jej się dziób błyszczy, ale jakoś tak głupio wyszło.


Postacie w Mass Effect :D - Hellmaker
03.07.2009
09:17
[22]

Darkowski93m [ Konsul ]

hipppciu---------->Wychodzę z dokładnie tego samego założenia. Wolę patrzyć na kobiecą twarz niż na jakiegoś faceta.

Hellmaker-------->Ciekawa ...:D

Ciekawi mnie jedna rzecz. Jeśli w Mass Effect 2 będziemy mogli grać postacią którą stworzyliśmy w pierwszej części to jak twórcy załatwią sprawę z umiejętnościami. Podejrzewam że mimo wszystko będziemy musieli od początku zdobywać poziomy i punkty. Bo przecież bez sensu by było gdyby jeden gracz zaczynał grę od zera a drugi z maksymalnym życiem i wszystkimi umiejętnościami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.