
qLa [ MPO Medic ]
Samsung czy Sony LCD?
W ostatnich dniach doszedlem do wniosku w zwiazku z przemeblowaniem, ze czas juz sie pozbyc starego, wysluzonego CRT i poszukac jakiegos LCD.
Tutaj moje pytanie - co drodzy forumowicze polecicie?
Telewizor nie musi miec jakichs super bajerow, byle by jakosc obrazu byla przyjemna i zeby dobrze wspolpracowal z moim Xboxem 360 oraz telewizja HD.
Poszukuje raczej telewizorka nowszej generacji, cena nie gra az tak wielkiej roli ( oczywiscie nie do przesady )
Raczej 42-46 cali mnie interesuje.
Wielkosc pokoju to jakies 22 m2 - cos w ten desen.
W sumie marka mi obojetna, chociaz sklaniam sie jakos ku Samsungowi.
Odleglosc do telewizora to 2-2.5m
Podlaczone urzadzenia - nagrywarka, Cyfra i kablowka i odtwarzacz DVD.
Cena do 8 tysiecy
Telewizor glownie uzywany w dzien, ale w nocy rowniez sie zdarza.
Nie jest to pokoj w ktory non stop wali slonce - las przyslania.
Maksymalnie 3 osoby przed telewizorem.
Glownie programy sportowe i programy filmowe.
Panasonic 36" CRT
Obojetne czy bedzie stac czy wisiec.
Full HD
Czego oczekuje od telewizora? Tego, zebym byl z niego zadowolony przez kolejnych pare lat
Przypomne rowniez, ze do telewizora mam zamiar podlaczyc Xbox360.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Bierz kulek Samsa 3cm LEDowego :) Bez żadnego ale :)
Ward [ Senator ]
8 tysięcy?
jeśli chcesz wywalic tyle kasy , to chyba na dwa jednocześnie ;->
chyba że na siłę wydać na cenowego rozbójnika ponad 50 cali
ale wywalić dodatkowo 4 tysiące by mieć o jakieś 10 cali więcej to mocne przegięcie
legrooch [ MPO Squad Member ]
Ward ==> Jest sens, jest :)
Mr_Baggins [ Consigliere ]
Jak masz warunki, to jest. Ale do 52" to trzeba mieć sporo miejsca, i pojawia się też pytanie, czy nie lepiej projektor.
wysiu [ ]
Telewizor a projektor to kompletnie rozne rzeczy, przede wszystkim projektor wymaga przygotowanego pomieszczenia. Do ogladania filmow wieczorami bije tv na leb, ale juz do zwyklego niezobowiazujacego ogladania tv w dzien to sie srednio nadaje.

qLa [ MPO Medic ]
Za 8k nie dostane 52 najnowszej generacji
Kocham to forum :) Oprocz Lesia, ktory cos zaproponowal uslyszalem, ze lepiej kupic projektor i w ogole po co tyle wydawac;)
Ktos poleci jakis konkretny model?
Glownie rozgladam sie miedzy Sony, a Samsungiem
MrxPL [ Pretorianin ]
Polecam Sony :P
PS. Jestem fanbojem
Radin [ Konsul ]
Popatrz na reklamę google na samym dole. Ona zawsze coś zaproponuje.
flame [ Generaďż˝ ]
Za 8 399 masz w promocji w euro Kuro 5090. Tylko brać.
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Ja proponuję Sony Bravia. Telewizor jest świetny(znajomy sobie kupił) filmy w HD wyglądają bardzo ładnie a cena też nie taka duża(42 cale nie wiem ile kosztują ale 28 kosztowało 1500zł, wiem że nie jest to mało ale jest wart kupna)
fredzio92 [ M.D. ]
SAMSUNG UE46B7000 LED TV ok 6.5tyś.
Glazer [ Dux Limitis ]
Zadaj to pytanie tutaj:
Dostaniesz sensowną odpowiedź, a nie takie popierdółki jak w poprzednich postach.
qLa [ MPO Medic ]
Zaczalem sie zastanawiam nad ta bestia: