GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak usunąć american army

01.07.2009
22:23
smile
[1]

grifinders [ Legionista ]

Jak usunąć american army

Gdy gra się instalowała niechcący nacisnołem przycisk anuluj.
Potem w cliencie jest przycisk launch zamiast instal ale gra ocziwiście się nie włączy.
Jest także przycisk uninstall naciskam go pyta się mnie czy jestem pewien wybieram tak i nic się nie dzieje wyskakuje client i wszystko to samo czekałem chwilę i nic.
Napiszcie jak to odinstalować inaczej.
PS:W dodaj i usuń programy są tylko dwa clienty(nowy i stary)

01.07.2009
22:30
[2]

mac2000 [ Konsul ]

1.start-->uruchom
2.wpisz: regedit
3.F3
4.wpisz: americas army wciśnij wyszukaj
5.wywal wpis
6.powtarzaj punkt 3 i 5
7.zainstaluj americas army

01.07.2009
22:31
[3]

Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]

polecam regcleaner

01.07.2009
22:31
smile
[4]

smuggler [ Patrycjusz ]

Mysle, ze z 5-10 lat partyznatki zwykle wystarcza by amerykanska armia sie wycofala... popytaj WIetnamczykow albo Irakijczykow...

01.07.2009
22:34
[5]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

oh smuggler ale z ciebie jajcarz.

Sorki za offtop

01.07.2009
22:48
[6]

grifinders [ Legionista ]

mac2000
zrobiłem jak napisałeś było kilka wpisów usunołem ale nic to nie dało dalej jest launch
może coś w tym regedicie źle robię.
Ps wtedy gry zainstalowało się 93%

01.07.2009
22:49
[7]

mac2000 [ Konsul ]

Usunąłeś wszystkie pliki americas army z dysku?
Może coś pominąłeś w rejestrze?

edit
Wywal co się da z dysku i z rejestru. Zostaw tylko instalke.
Coś musi być jeszcze w rejestrze.

01.07.2009
22:51
[8]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Mi czasem w takich przypadkach pomagała defragmentacja i skan

01.07.2009
22:53
[9]

grifinders [ Legionista ]

Tak wpisałem american army zaznaczyłem wszystko prawy usuń i oprużniłem kosz.
Może usunąć całego clienta??

01.07.2009
23:05
[10]

danco2000 [ Pretorianin ]

START---> panel sterowania ----> Dodaj lub usun programy, zobacz czy tam tego nie ma.

01.07.2009
23:08
[11]

grifinders [ Legionista ]

nie ma łatwiejszego sposobu???

01.07.2009
23:11
[12]

danco2000 [ Pretorianin ]

A co w tym trudnego ?? Sposrod tych programow co tam masz szukasz tej gierki i obok nie bedziesz mial ZMIEN/USUN i klikasz, normalnie Ci sie odinstalowuje ;)

01.07.2009
23:12
[13]

grifinders [ Legionista ]

ale tam nic niema odinstalowałem wszystkie clienty ikonki gry WSZYSTKO ściągne clienta jeszcze raz

01.07.2009
23:13
[14]

mac2000 [ Konsul ]

Niestety. Jak coś się skopie to zostaje dużo śmieci w rejestrze i na dysku. Trzeba to ręcznie posprzątać. Możesz użyć jakiegoś programu do czyszczenia np. EasyCleaner. Może coś da.

01.07.2009
23:22
[15]

grifinders [ Legionista ]

przeciściłem wszystko cc clinerem i dalej launch

Może to coś pomoże jak naciskam launch wyskakuje coś takiego

Build AmericasArmy[BuildDate:2009-04-22_BuildVersion:2.8.5]

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2213 MHz with 2047MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 8600 GT (6906)

Failed to enter Entry: Can't find file for package 'T_AA2_UI'

History: UGameEngine::Init <- InitEngine

01.07.2009
23:31
[16]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

Ja to bym ich podał do sądu

01.07.2009
23:44
[17]

Sinic [ Senator ]

ściągne clienta jeszcze raz

Podac ich do sadu za dobre zabezpieczenie swojej gry?

01.07.2009
23:52
[18]

grifinders [ Legionista ]

jak ja to z oficjalnej strony ściągam

02.07.2009
00:04
[19]

N0wak [ Konsul ]

przeciez ta gra jest darmowa wiec o jakich zabezpieczeniach mowa?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.