
grifinders [ Legionista ]
Jak usunąć american army
Gdy gra się instalowała niechcący nacisnołem przycisk anuluj.
Potem w cliencie jest przycisk launch zamiast instal ale gra ocziwiście się nie włączy.
Jest także przycisk uninstall naciskam go pyta się mnie czy jestem pewien wybieram tak i nic się nie dzieje wyskakuje client i wszystko to samo czekałem chwilę i nic.
Napiszcie jak to odinstalować inaczej.
PS:W dodaj i usuń programy są tylko dwa clienty(nowy i stary)
mac2000 [ Konsul ]
1.start-->uruchom
2.wpisz: regedit
3.F3
4.wpisz: americas army wciśnij wyszukaj
5.wywal wpis
6.powtarzaj punkt 3 i 5
7.zainstaluj americas army
Luremaster [ Pierwszy Sekretarz ]
polecam regcleaner

smuggler [ Patrycjusz ]
Mysle, ze z 5-10 lat partyznatki zwykle wystarcza by amerykanska armia sie wycofala... popytaj WIetnamczykow albo Irakijczykow...
$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]
oh smuggler ale z ciebie jajcarz.
Sorki za offtop
grifinders [ Legionista ]
mac2000
zrobiłem jak napisałeś było kilka wpisów usunołem ale nic to nie dało dalej jest launch
może coś w tym regedicie źle robię.
Ps wtedy gry zainstalowało się 93%
mac2000 [ Konsul ]
Usunąłeś wszystkie pliki americas army z dysku?
Może coś pominąłeś w rejestrze?
edit
Wywal co się da z dysku i z rejestru. Zostaw tylko instalke.
Coś musi być jeszcze w rejestrze.
$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]
Mi czasem w takich przypadkach pomagała defragmentacja i skan
grifinders [ Legionista ]
Tak wpisałem american army zaznaczyłem wszystko prawy usuń i oprużniłem kosz.
Może usunąć całego clienta??
danco2000 [ Pretorianin ]
START---> panel sterowania ----> Dodaj lub usun programy, zobacz czy tam tego nie ma.
grifinders [ Legionista ]
nie ma łatwiejszego sposobu???
danco2000 [ Pretorianin ]
A co w tym trudnego ?? Sposrod tych programow co tam masz szukasz tej gierki i obok nie bedziesz mial ZMIEN/USUN i klikasz, normalnie Ci sie odinstalowuje ;)
grifinders [ Legionista ]
ale tam nic niema odinstalowałem wszystkie clienty ikonki gry WSZYSTKO ściągne clienta jeszcze raz
mac2000 [ Konsul ]
Niestety. Jak coś się skopie to zostaje dużo śmieci w rejestrze i na dysku. Trzeba to ręcznie posprzątać. Możesz użyć jakiegoś programu do czyszczenia np. EasyCleaner. Może coś da.
grifinders [ Legionista ]
przeciściłem wszystko cc clinerem i dalej launch
Może to coś pomoże jak naciskam launch wyskakuje coś takiego
Build AmericasArmy[BuildDate:2009-04-22_BuildVersion:2.8.5]
OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel PentiumPro-class processor @ 2213 MHz with 2047MB RAM
Video: NVIDIA GeForce 8600 GT (6906)
Failed to enter Entry: Can't find file for package 'T_AA2_UI'
History: UGameEngine::Init <- InitEngine
$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]
Ja to bym ich podał do sądu
Sinic [ Senator ]
ściągne clienta jeszcze raz
Podac ich do sadu za dobre zabezpieczenie swojej gry?
grifinders [ Legionista ]
jak ja to z oficjalnej strony ściągam
N0wak [ Konsul ]
przeciez ta gra jest darmowa wiec o jakich zabezpieczeniach mowa?