GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gra wiścigowa na pc dla dwóch

01.07.2009
20:37
[1]

shinobi10 [ Konsul ]

gra wiścigowa na pc dla dwóch

jaka jest najlepsza gra wyścigowa do pogrania we dwoje :)

01.07.2009
20:40
[2]

Lethos. [ The Evil Candy ]

Need For Speed II

01.07.2009
20:43
[3]

Pirat099 [ Fighter ]

Cała seria ToCA Race Driver.

01.07.2009
20:45
[4]

luk11 [ Generaďż˝ ]

Zależy co masz na myśli mówiąc najlepsza.

CMR 2.0, nie wyścigowa tylko rajdowa, ale mam do mniej sentyment i można grać na podzielonym ekranie ;)
Race WTCC, możliwości gry na podzielonym ekranie raczej nie ma, ale we dwoje można na rózne sposoby grac :p
Toca jakas

01.07.2009
20:54
[5]

2fast4u [ Pretorianin ]

Kiedyś zagrywałem się z bratem w Rally Championship

01.07.2009
20:57
[6]

luk11 [ Generaďż˝ ]

2fast4u ----> świetna gra, że też o niej zapomniałem. Dzisiaj już takich nie robią :) Pamiętam odcinki po 30 minut, to było coś. A i split screen tu jest.

01.07.2009
21:42
smile
[7]

Pirat099 [ Fighter ]

w rc jest tryb dzielonego ekranu? Bo w rc extreme nie ma.

02.07.2009
17:53
[8]

Sedes1024 [ Legionista ]

fsr
do
kupienia
na
bazarze
za
10

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.