shinobi10 [ Konsul ]
gra wiścigowa na pc dla dwóch
jaka jest najlepsza gra wyścigowa do pogrania we dwoje :)
Lethos. [ The Evil Candy ]
Need For Speed II
Pirat099 [ Fighter ]
Cała seria ToCA Race Driver.
luk11 [ Generaďż˝ ]
Zależy co masz na myśli mówiąc najlepsza.
CMR 2.0, nie wyścigowa tylko rajdowa, ale mam do mniej sentyment i można grać na podzielonym ekranie ;)
Race WTCC, możliwości gry na podzielonym ekranie raczej nie ma, ale we dwoje można na rózne sposoby grac :p
Toca jakas
2fast4u [ Pretorianin ]
Kiedyś zagrywałem się z bratem w Rally Championship
luk11 [ Generaďż˝ ]
2fast4u ----> świetna gra, że też o niej zapomniałem. Dzisiaj już takich nie robią :) Pamiętam odcinki po 30 minut, to było coś. A i split screen tu jest.

Pirat099 [ Fighter ]
w rc jest tryb dzielonego ekranu? Bo w rc extreme nie ma.
Sedes1024 [ Legionista ]
fsr
do
kupienia
na
bazarze
za
10