GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kupno nowej karty graficznej - pomóżcie

01.07.2009
18:46
[1]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

Kupno nowej karty graficznej - pomóżcie

Witam! Jako , że ostatnio spsuła mi sie karta graficzna poszukuje nowej.
Szukam czegoś najbardziej wydajnego do 600 - góra 630 zł i ani grosza więcej
Karta musi działać przy takiej specyfikacji:

Intel E6400 2,13Ghz Core 2 Duo 775
2X kingston 2gb CL5 ddr II 667
płyta główna Gigabyte Ga-945P-S3
zasilacz - Ever Silver Atx 24pin 420W

Wymiana innych części np. zasilacz by karta działała niewchodzi w grę.

Moje typy (nie mam pojęcia czy są dobre i czy będa działały tak więc jakby ktoś mógł to niech wykluczy jak karta bedzie lipna albo jak będzie wymagała większego zasilacza niż 420W):







plus ewentualnie ta:


podajcie również swoje propozycje.

01.07.2009
18:53
[2]

pawloki [ TSW KRK ]

zasilacz masz za słaby na 4870 więc polecam 4850.

01.07.2009
18:56
[3]

PitbullHans [ Legend ]

Wymiana innych części np. zasilacz by karta działała niewchodzi w grę.


To chyba nic nie kupisz.

Chociaż Radka 4770 powinieneś uciągnąć.

01.07.2009
18:59
[4]

Mac94 [ TF2 Player ]

Z takim zasilaczem żadnej sensownej nie kupisz..

Dziwnie 4850 podrożał a 4870 potaniał choć jest mocniejszy porządnie..

01.07.2009
21:06
[5]

TeRiKaY [ PROJECT STORY ]

dobra postanowione kupuję HIS HD 4850 IceQ 4 Turbo 512MB GDDR3 , czytałem że nawet na 400 dobrze działa

03.07.2009
12:15
[6]

SplinterFisher16 [ Altair ]

lepszy byłby GTS 250

03.07.2009
12:18
[7]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

9800GTX nie jest lepszy od HD4850.

03.07.2009
12:31
[8]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

TajemniczyDonPedro --> Ale 9800GTX+, którym jest gts250, już jest.

TeRiKaY --> zasilacz może by pociągną HD4870 ale było by na styk...

Na twoim miejscu wziął bym GTS250 od galaxy, lub Asusa DK

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.