TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
Kupno nowej karty graficznej - pomóżcie
Witam! Jako , że ostatnio spsuła mi sie karta graficzna poszukuje nowej.
Szukam czegoś najbardziej wydajnego do 600 - góra 630 zł i ani grosza więcej
Karta musi działać przy takiej specyfikacji:
Intel E6400 2,13Ghz Core 2 Duo 775
2X kingston 2gb CL5 ddr II 667
płyta główna Gigabyte Ga-945P-S3
zasilacz - Ever Silver Atx 24pin 420W
Wymiana innych części np. zasilacz by karta działała niewchodzi w grę.
Moje typy (nie mam pojęcia czy są dobre i czy będa działały tak więc jakby ktoś mógł to niech wykluczy jak karta bedzie lipna albo jak będzie wymagała większego zasilacza niż 420W):
plus ewentualnie ta:
podajcie również swoje propozycje.
pawloki [ TSW KRK ]
zasilacz masz za słaby na 4870 więc polecam 4850.
PitbullHans [ Legend ]
Wymiana innych części np. zasilacz by karta działała niewchodzi w grę.
To chyba nic nie kupisz.
Chociaż Radka 4770 powinieneś uciągnąć.
Mac94 [ TF2 Player ]
Z takim zasilaczem żadnej sensownej nie kupisz..
Dziwnie 4850 podrożał a 4870 potaniał choć jest mocniejszy porządnie..
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
dobra postanowione kupuję HIS HD 4850 IceQ 4 Turbo 512MB GDDR3 , czytałem że nawet na 400 dobrze działa
SplinterFisher16 [ Altair ]
lepszy byłby GTS 250
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
9800GTX nie jest lepszy od HD4850.
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
TajemniczyDonPedro --> Ale 9800GTX+, którym jest gts250, już jest.
TeRiKaY --> zasilacz może by pociągną HD4870 ale było by na styk...
Na twoim miejscu wziął bym GTS250 od galaxy, lub Asusa DK