GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program do nagrywania gier z xbox360

01.07.2009
18:17
smile
[1]

baso [ Pretorianin ]

Program do nagrywania gier z xbox360

Witam. Jak się nazywa program, co ma ekipa gry-online, że tak ładnie widać jak się nagrywa np. filmik z gta IV na x360?

01.07.2009
18:18
[2]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Z tego co pamiętam, Lordareon pisał kiedyś, że filmiki z konsol są nagrywane za pomocą specjalnego urządzenia (bodajże karty), a nie programu.

01.07.2009
18:19
[3]

Shaybecki [ Shaybeck ]

już chciałem napisać IMGBURN :)

---------------------------------------------------
to nie program, to karta do przechwytywania obrazu HD, kosztująca w okolicach 1000 zł

01.07.2009
18:23
[4]

baso [ Pretorianin ]

Jakiej karty?, a jak mam dysk twardy to też mogę nagrywać?

01.07.2009
18:34
[5]

Neo12 [ Prince of Persia ]

Chodzi tu pewnie o coś takiego:

01.07.2009
18:37
[6]

Shaybecki [ Shaybeck ]

neo - o właśnie tak, sporo ludzi poleca ten model

---------------
baso - KARTA ! nie do XBOXa tylko do komputera
wtedy zamiast do monitora, xboxa podłączasz do komputera przez tą kartę

02.07.2009
19:44
[7]

Prisonbull [ Konsul ]

Do nagrywania gier na XBOX'a najlepszy jest Img burn (polecam).
Nie wiem czy to możliwe, ale jeśli ma się nagrywarkę dvd z dyskiem twardym pod tv, to chyba można zgrywać obraz z TV?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.