
baso [ Pretorianin ]
Program do nagrywania gier z xbox360
Witam. Jak się nazywa program, co ma ekipa gry-online, że tak ładnie widać jak się nagrywa np. filmik z gta IV na x360?
Ashaard [ enjoy the silence ]
Z tego co pamiętam, Lordareon pisał kiedyś, że filmiki z konsol są nagrywane za pomocą specjalnego urządzenia (bodajże karty), a nie programu.
Shaybecki [ Shaybeck ]
już chciałem napisać IMGBURN :)
---------------------------------------------------
to nie program, to karta do przechwytywania obrazu HD, kosztująca w okolicach 1000 zł
baso [ Pretorianin ]
Jakiej karty?, a jak mam dysk twardy to też mogę nagrywać?
Neo12 [ Prince of Persia ]
Chodzi tu pewnie o coś takiego:
Shaybecki [ Shaybeck ]
neo - o właśnie tak, sporo ludzi poleca ten model
---------------
baso - KARTA ! nie do XBOXa tylko do komputera
wtedy zamiast do monitora, xboxa podłączasz do komputera przez tą kartę
Prisonbull [ Konsul ]
Do nagrywania gier na XBOX'a najlepszy jest Img burn (polecam).
Nie wiem czy to możliwe, ale jeśli ma się nagrywarkę dvd z dyskiem twardym pod tv, to chyba można zgrywać obraz z TV?