
Jedziemy do Gęstochowy [ Racjonalista ]
Czy to psuje baterię?
chodzi mi o doładowywanie fona gdy bateria jeszcze się nie wyczerpała, mam SE k770i.
interesuje mnie to bardzo króktko mi bateria trzyma i tak czesto robię.
z góry thx.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Teraz baterie nie "zapamiętują" ładowań więc można je ładować ile się chce, ale wiadomo że bateria nieśmiertelną nie jest.
Shaybecki [ Shaybeck ]
nowe baterie działają na innej zasadzie niż te "zabytkowe" tak więc nic się nie stanie, a nawet wskazane nie rozładowywanie baterii do granic wytrzymałości
bone_man [ Omikron Persei 8 ]
Można doładowywać. Tak samo nie trzeba już formować baterii, jak niektórzy starają się to wmówić.
Z tym, że ja bym nie ładował telefonu, co 20 minut. Co za dużo to niezdrowo ;)
Mentor921 [ Centurion ]
Niby psuje ale ja osobiście mam to w dupie :D