GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samsung Avila (GT-S5230)

01.07.2009
11:26
[1]

maciek1994xd [ Centurion ]

Samsung Avila (GT-S5230)

wiecie jak ustawić żeby było jak na tym zdjęciu san francisco 25 stopni


Samsung Avila (GT-S5230)  - maciek1994xd
01.07.2009
11:36
[2]

maciek1994xd [ Centurion ]

_

01.07.2009
12:05
[3]

maciek1994xd [ Centurion ]

1

03.07.2009
18:08
[4]

maciek1994xd [ Centurion ]

<>

03.07.2009
18:13
[5]

erton2 [ Konsul ]

ja nie wiem

03.07.2009
18:15
[6]

raphunder [ Legend ]

No jak Erton nie wie, to ja tym bardziej.

06.07.2009
00:11
[7]

Jakub007 [ Gunner ]

Musisz Wejsc w Wiget'y i ustawic weather coć tam to potrzebuje połączenia z internetem Pakiet albo hajs. Nie powiem ci dokladnie bo moja avila lezy zalana sokiem pomarańczowym ...

06.07.2009
00:21
smile
[8]

peterkarel [ Pool Shark ]

jak erton nie wie to nikt nie będzie wiedział :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.