maciek1994xd [ Centurion ]
Samsung Avila (GT-S5230)
wiecie jak ustawić żeby było jak na tym zdjęciu san francisco 25 stopni
maciek1994xd [ Centurion ]
_
maciek1994xd [ Centurion ]
1
maciek1994xd [ Centurion ]
<>
erton2 [ Konsul ]
ja nie wiem
raphunder [ Legend ]
No jak Erton nie wie, to ja tym bardziej.
Jakub007 [ Gunner ]
Musisz Wejsc w Wiget'y i ustawic weather coć tam to potrzebuje połączenia z internetem Pakiet albo hajs. Nie powiem ci dokladnie bo moja avila lezy zalana sokiem pomarańczowym ...

peterkarel [ Pool Shark ]
jak erton nie wie to nikt nie będzie wiedział :|