IceCube! [ Pretorianin ]
Muzyka, coś dobrego.
Siemano!
Potrzebuje jakiś kawałków, takich, takich no. Co są teraz słuchane, na topie. Jakieś techno takie lekkie, pop, jakiś " leciutki " HipHop (TYLKO NIE POLSKI!!), R&B.
Proszę Was, uratujcie mi dupe. Muszę nagrać 3 płyty z taką własnie muzyką, coś popularnego. No proszę Was O Pomoc!!

ppaatt1 [ Trekker ]
feel
boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]
feel 2
IceCube! [ Pretorianin ]
Nie, nie co to, to nie.
Coś jeszcze? ;]
King Klick [ Konsul ]
Moze cos Ice Cube'a?
mac2000 [ Konsul ]
Włącz sobie rmf albo radio zet
IceCube! [ Pretorianin ]
[5] Już mam wszytko co się da. Teraz mi poleć coś z tego co wymieniłem wyżej. Nie wiem co sie teraz słucha. Jakieś Lady gagi?
unclesam [ Generaďż˝ ]
Sprawdź toplistę na eska.pl, poza tym poszukaj składanek RMF FM Najlepsza Muzyka, Bravo Hits itp.