GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

rapidshare

30.06.2009
21:50
[1]

Rofl12345 [ Legionista ]

rapidshare

jo.takie pytanie dotyczace :

rozumie to tak ze wplacam mu pieniadze i mam 5gb do sciagniecia w 1 dzien co daje 150 w miesiac?

30.06.2009
21:52
smile
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

150 gb : 30 dni = 5 gb dziennie

30.06.2009
21:59
smile
[3]

Naznaczony* [ Pretorianin ]

To nie jest jakaś podpucha? Coś za tanio jak na 30 dniowy abonament.

30.06.2009
22:09
smile
[4]

kozak_007 [ Konsul ]

koleś nie ma żadnego negatywa!! więc chyba można zaryzykować* :P

30.06.2009
22:20
[5]

halski88 [ Senator ]

Gość zbiera szybko pozytywy, więc chyba można zaufać, ale z wystawieniem komentarza wstrzymaj się do końca upływu ważności konta.

03.07.2009
11:21
[6]

racel45 [ Konsul ]



na stronie getfile masz 5gb i nie musisz płacić od razu 15 zł, dla mnie fajnie, bo i tak nie ściągnę więcej, a na dodatek są różne serwery do wyboru

03.07.2009
11:26
[7]

Robert542 [ Legend ]

Pół miesiąca temu kupowałem konto rapidshare u tego samego sprzedającego. Wszystko bez problemów, do dzisiaj działa.

Edit: nie zauważyłem, że to już stary wątek ;).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.