Rofl12345 [ Legionista ]
rapidshare
jo.takie pytanie dotyczace :
rozumie to tak ze wplacam mu pieniadze i mam 5gb do sciagniecia w 1 dzien co daje 150 w miesiac?

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
150 gb : 30 dni = 5 gb dziennie

Naznaczony* [ Pretorianin ]
To nie jest jakaś podpucha? Coś za tanio jak na 30 dniowy abonament.

kozak_007 [ Konsul ]
koleś nie ma żadnego negatywa!! więc chyba można zaryzykować* :P
halski88 [ Senator ]
Gość zbiera szybko pozytywy, więc chyba można zaufać, ale z wystawieniem komentarza wstrzymaj się do końca upływu ważności konta.
racel45 [ Konsul ]
na stronie getfile masz 5gb i nie musisz płacić od razu 15 zł, dla mnie fajnie, bo i tak nie ściągnę więcej, a na dodatek są różne serwery do wyboru
Robert542 [ Legend ]
Pół miesiąca temu kupowałem konto rapidshare u tego samego sprzedającego. Wszystko bez problemów, do dzisiaj działa.
Edit: nie zauważyłem, że to już stary wątek ;).