WheZY [ The Joker ]
CS:Steam | Problemik Models
Mam problem z modelami do cs'a steam. Mam modele postaci takie jak na obrazku -
A chciałbym takie -
Jakiś poradnik? Linki? Prosze o pomoc... jestem nowy w steam klocki...
Chudy The Barbarian [ Senator ]
Szukaj w necie i podmień w folderze po prostu.
WheZY [ The Joker ]
Już jedno podmieniłem, ale coś nic się nie zmieniło, jakieś wskazówki co szukać? Konkret jakiś, te modele są z innej wersji czy made by player?
One.man.zoo [ Pretorianin ]
wpisz w google cs+models tak ciężko?
WheZY [ The Joker ]
Tak bardzo, bo wiesz ile tego jest? Napisałem [3] żeby jaieś konkrety dostać, ale mądry One podał mi takie konkret że hoho... -.^ Wogle można zmieniać te Modele? Z tego co się chyba dowiedziałem to one są chyba z CS:CZ, więc to na Steamie można mieć?
WheZY [ The Joker ]
up

Sky Angel [ Semper Paratus ]
To są standardowe modele. Coś mi tu śmierdzi z kolejną wpadką NS... Kup oryginał a nie będziesz musiał podmieniać modeli.

WheZY [ The Joker ]
Ekhrm... myślisz że mam steam nie orgninalny? -.^ Gratz dla rozumowania, to jest aukcja w której kupiłem klucz steam -
Ktoś mi wreszcie pomoże? -.^
Sky Angel [ Semper Paratus ]
To lepiej przyłóż się do nauki po wakacjach bo coś słabiutko jeżeli nie rozumiesz co napisałem.
WheZY [ The Joker ]
O to się nie bój przyłoże się... Dalej nie wiem o co Ci chodzi bo Ci dobrze odpowiedziałem. Kupiłem orginalny klucz steam... Nie gram na NS tylko Steam... więc?