GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS:Steam | Problemik Models

28.06.2009
19:05
[1]

WheZY [ The Joker ]

CS:Steam | Problemik Models

Mam problem z modelami do cs'a steam. Mam modele postaci takie jak na obrazku -

A chciałbym takie -

Jakiś poradnik? Linki? Prosze o pomoc... jestem nowy w steam klocki...

28.06.2009
19:09
[2]

Chudy The Barbarian [ Senator ]

Szukaj w necie i podmień w folderze po prostu.

28.06.2009
19:14
[3]

WheZY [ The Joker ]

Już jedno podmieniłem, ale coś nic się nie zmieniło, jakieś wskazówki co szukać? Konkret jakiś, te modele są z innej wersji czy made by player?

28.06.2009
19:31
[4]

One.man.zoo [ Pretorianin ]

wpisz w google cs+models tak ciężko?

28.06.2009
19:39
[5]

WheZY [ The Joker ]

Tak bardzo, bo wiesz ile tego jest? Napisałem [3] żeby jaieś konkrety dostać, ale mądry One podał mi takie konkret że hoho... -.^ Wogle można zmieniać te Modele? Z tego co się chyba dowiedziałem to one są chyba z CS:CZ, więc to na Steamie można mieć?

30.06.2009
10:58
[6]

WheZY [ The Joker ]

up

30.06.2009
11:27
smile
[7]

Sky Angel [ Semper Paratus ]

To są standardowe modele. Coś mi tu śmierdzi z kolejną wpadką NS... Kup oryginał a nie będziesz musiał podmieniać modeli.

30.06.2009
16:33
smile
[8]

WheZY [ The Joker ]

Ekhrm... myślisz że mam steam nie orgninalny? -.^ Gratz dla rozumowania, to jest aukcja w której kupiłem klucz steam -

Ktoś mi wreszcie pomoże? -.^

30.06.2009
16:38
[9]

Sky Angel [ Semper Paratus ]

To lepiej przyłóż się do nauki po wakacjach bo coś słabiutko jeżeli nie rozumiesz co napisałem.

01.07.2009
00:05
[10]

WheZY [ The Joker ]

O to się nie bój przyłoże się... Dalej nie wiem o co Ci chodzi bo Ci dobrze odpowiedziałem. Kupiłem orginalny klucz steam... Nie gram na NS tylko Steam... więc?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.