GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kosmiczni Wojownicy

27.06.2009
22:00
[1]

Krol Pawel [ Konsul ]

Kosmiczni Wojownicy

Kosmiczni wojownicy jest to gra 2d w przeglądarce. Robisz własnego bohatera, zdobywasz nim lvle, doświadczenie, trenujesz umiejętności, uczysz się, bijesz się z potworami i innymi graczami. Dodatkowo możesz należeć to klanu. Podczas questów zdobywasz różne przedmioty

Gorąco polecam. Gra na podstawie Dragon Balla (ja nie jestem fanem tego anime, ale gra mnie wciągnęła). W grze są pewne ulepszenia za kosmiczne punkty (na sms), ale na początek dostaje się 10 KP i można wykorzystać na 2 bonusy

Sami się przekonajcie. Mój nick w grze: AssasynPawel

www.kosmiczni.pl



spoiler start
Nie znalazłem wczesniejszych tematów o tej grze, jak było to soory

spoiler stop

02.07.2009
13:32
[2]

wallaw [ Legionista ]

jaki serv.??

02.07.2009
16:49
[3]

WheZY [ The Joker ]

Kiedyś grałem jak był tylko 1 serw, po lagach się wnerwiłem i skończyłem grę...

02.07.2009
18:29
[4]

Krol Pawel [ Konsul ]

1 serv

02.07.2009
18:39
[5]

Radin [ Konsul ]

Jeśli nazwa to kosmiczni wojownicy, a nie saiyanie, to nawet nie wejdę na stronkę.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.