GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra my-fantasy

26.06.2009
15:28
smile
[1]

miszek156 [ Junior ]

Gra my-fantasy

My Fantasy Online jest grą typu RPG rozgrywaną za pomocą przeglądarki internetowej.

Naszym celem jest uwolnienie brata z rąk złego Thanarga, a przy okazji (jak to w grach RPG bywa) uratowanie świata przed atakiem złych mocy.

W trakcie naszej wędrówki natrafimy na różnorodne zadania, spotkamy wiele postaci, odwiedzimy niebezpieczne lochy i stoczymy mnóstwo walk z różnego rodzaju potworami.
Polecam serdecznie ;] Oto link do gry:

26.06.2009
16:40
[2]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Grałem w to kiedyś swojego czasu, ale tak dziwnie odbiłem się od tego. Potem byłem tym już znudzony, choć sama gra jest dość całkiem, całkiem. Lecz nie wspomniałeś o tym, że my-fantasy to MMO. I naprawdę wkurza jak chcesz gdzieś iść, a tu nagle Dead, bo ktoś cię zabił.

26.06.2009
16:46
[3]

miszek156 [ Junior ]

No rzeczywiście zapomniałem wspomniec, że to jest gra MMO ; ] ma bardzo wciągającą fabułę ;]

26.06.2009
16:49
[4]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Ja pamiętam jak grałem... zanim był ten cały syn itp. To można było robić praktycznie co się chciało.

Chyba jeszcze wtedy nie było żadnej fabuły.

02.07.2009
16:49
[5]

WheZY [ The Joker ]

Ja już gram na 3św od dawna, nick oczewiście - Whezy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.