
miszek156 [ Junior ]
Gra my-fantasy
My Fantasy Online jest grą typu RPG rozgrywaną za pomocą przeglądarki internetowej.
Naszym celem jest uwolnienie brata z rąk złego Thanarga, a przy okazji (jak to w grach RPG bywa) uratowanie świata przed atakiem złych mocy.
W trakcie naszej wędrówki natrafimy na różnorodne zadania, spotkamy wiele postaci, odwiedzimy niebezpieczne lochy i stoczymy mnóstwo walk z różnego rodzaju potworami.
Polecam serdecznie ;] Oto link do gry:
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Grałem w to kiedyś swojego czasu, ale tak dziwnie odbiłem się od tego. Potem byłem tym już znudzony, choć sama gra jest dość całkiem, całkiem. Lecz nie wspomniałeś o tym, że my-fantasy to MMO. I naprawdę wkurza jak chcesz gdzieś iść, a tu nagle Dead, bo ktoś cię zabił.
miszek156 [ Junior ]
No rzeczywiście zapomniałem wspomniec, że to jest gra MMO ; ] ma bardzo wciągającą fabułę ;]
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Ja pamiętam jak grałem... zanim był ten cały syn itp. To można było robić praktycznie co się chciało.
Chyba jeszcze wtedy nie było żadnej fabuły.
WheZY [ The Joker ]
Ja już gram na 3św od dawna, nick oczewiście - Whezy