
Halucyn89 [ Senator ]
Gry a sprawa Polska
Jakie znacie gry gdzie występują Polacy ?
Oczywiście pomijam sportowe produkcje (fifa, pes itd...)
Europa Uniwersalis , hearts of iron, medieval I i II total war, empire total war- gry w których rządzimy całym państwem i mamy możliwość grania nasza nacją.
Combat mission, theatre of war- gry turowe w 2 wojnie światowej gdzie dowodzimy naszymi jednostkami.
Blitzkrieg, codename panzers- rts-y w drugiej wojnie gdzie walczymy tylko niestety z naszymi wojskami, codename panzers szczególnie zapamiętałem :D
Call of duty - misja w Warszawie gdy walczymy Radzieckim żołnierzem.
ppaatt1 [ Trekker ]
Call of Duty 3
Wolfenstein
Demokracja
Microsoft Flight Simulator
I Love Her [ Konsul ]
Call of Duty 3 - jeździmy czołgiem sterując polakami.
Tylko tyle mi do głowy przychodzi.
Weltall [ Legionista ]
Panzer General 2-kampania"For Our Freedom and Yours"

Gromb [ P12 ]
The Way of Cossack
Ciemna strona Polaków
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12558
novi.. [ Generaďż˝ ]
W najnowszym GTA, chyba słychać nasze teksty na k.
szarzasty [ Mork ]
Forgotten Hope - mod do BF 1942 - Polska jest jedną z armii - obok np. Finlandii, Rumunii czy Australii
Storm® [ Hardstyle Lover ]
[6] -> może nie na K, ale
Maniek070 [ Pretorianin ]
GTA IV, COD3, Mortyr II, i wiele innych
władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]
Mnie tam przychodzi do głowy tylko Call Of Duty 3 .
Igierr [ Isilven ]
a wiedźmin nie był polakiem? :P

Deepdelver [ Legend ]
W Myst IV w sekwencji "małpiego miasta" pojawia się fajna etniczna muzyczka. Jeśli uważniej się przysłuchać, to okazuje się, że słowa są po polsku (niewiele tego, ale w końcu tekst ma przypominać frazy prymitywnego języka tubylczych małp). Nic dziwnego, ścieżkę dźwiękową do gry współtworzyła Kapela ze Wsi Warszawa, a szefostwu z Ubisoftu najwyraźniej spodobało się "egzotyczne" brzmienie naszego języka.
gnoll [ Without brain ]
No wiecie ? Kozacy to była gra gdzie można było nawet Husarią kierować :)
No i dosyć głośno jest o wojnie polsko - rosyjskiej w Age of Conan.
Glazer [ Dux Limitis ]
V4V: Market Garden
verify [ Generaďż˝ ]
Soltys, Teenagent, Mentor, Franko, Panzer General.
zoloman [ Pinhead ]
W Panzer Elite Action, chyba w kampanii niemieckiej, były misje w Polsce.
Alien.pl [ Generaďż˝ ]
Zdecydowanie CoD 3 (choć Polacy gadają tam płynnie Angielskim, taka trochę lipa jak dla mnie), ale w nowym Empire Total War też jest państwo Polskie i kampania nim.

Szenk [ Master of Blaster ]
Eastern Front II - dość stara, bardzo fajna turówka o II ww. Można sobie było wybrać "custom battle", scenariusz albo kampanię dziejącą się we wrześniu 1939, grając Niemcami albo Polakami.
Zresztą w tej grze było więcej mało spotykanych w grach "cudów" - np. wojna radziecko-fińska :)
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
terrorist takedown II jesteśmy z armii polskiej 100% :D
Chłopaki nie płaczą :D
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Chyba w serii Mortyr biegało się Polakiem (w tójce na pewno była misja w Warszawie).
W GTA IV kilka razy można usłyszeć, że przechodnei wołają do nas po polsku.