GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry a sprawa Polska

26.06.2009
11:43
smile
[1]

Halucyn89 [ Senator ]

Gry a sprawa Polska

Jakie znacie gry gdzie występują Polacy ?
Oczywiście pomijam sportowe produkcje (fifa, pes itd...)

Europa Uniwersalis , hearts of iron, medieval I i II total war, empire total war- gry w których rządzimy całym państwem i mamy możliwość grania nasza nacją.

Combat mission, theatre of war- gry turowe w 2 wojnie światowej gdzie dowodzimy naszymi jednostkami.

Blitzkrieg, codename panzers- rts-y w drugiej wojnie gdzie walczymy tylko niestety z naszymi wojskami, codename panzers szczególnie zapamiętałem :D

Call of duty - misja w Warszawie gdy walczymy Radzieckim żołnierzem.

26.06.2009
11:46
[2]

ppaatt1 [ Trekker ]

Call of Duty 3
Wolfenstein

Demokracja
Microsoft Flight Simulator

26.06.2009
11:49
[3]

I Love Her [ Konsul ]

Call of Duty 3 - jeździmy czołgiem sterując polakami.
Tylko tyle mi do głowy przychodzi.

26.06.2009
11:52
[4]

Weltall [ Legionista ]

Panzer General 2-kampania"For Our Freedom and Yours"

26.06.2009
11:58
smile
[5]

Gromb [ P12 ]

The Way of Cossack

Ciemna strona Polaków

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12558

26.06.2009
12:05
[6]

novi.. [ Generaďż˝ ]

W najnowszym GTA, chyba słychać nasze teksty na k.

26.06.2009
12:11
[7]

szarzasty [ Mork ]

Forgotten Hope - mod do BF 1942 - Polska jest jedną z armii - obok np. Finlandii, Rumunii czy Australii

26.06.2009
12:19
[8]

Storm® [ Hardstyle Lover ]

[6] -> może nie na K, ale

02.07.2009
22:20
[9]

Maniek070 [ Pretorianin ]

GTA IV, COD3, Mortyr II, i wiele innych

02.07.2009
22:27
[10]

władca lemurów [ Sackboy...Duży Sackboy ]

Mnie tam przychodzi do głowy tylko Call Of Duty 3 .

02.07.2009
22:30
[11]

Igierr [ Isilven ]

a wiedźmin nie był polakiem? :P

02.07.2009
23:04
smile
[12]

Deepdelver [ Legend ]

W Myst IV w sekwencji "małpiego miasta" pojawia się fajna etniczna muzyczka. Jeśli uważniej się przysłuchać, to okazuje się, że słowa są po polsku (niewiele tego, ale w końcu tekst ma przypominać frazy prymitywnego języka tubylczych małp). Nic dziwnego, ścieżkę dźwiękową do gry współtworzyła Kapela ze Wsi Warszawa, a szefostwu z Ubisoftu najwyraźniej spodobało się "egzotyczne" brzmienie naszego języka.

02.07.2009
23:08
[13]

gnoll [ Without brain ]

No wiecie ? Kozacy to była gra gdzie można było nawet Husarią kierować :)

No i dosyć głośno jest o wojnie polsko - rosyjskiej w Age of Conan.

02.07.2009
23:27
[14]

Glazer [ Dux Limitis ]

V4V: Market Garden

02.07.2009
23:31
[15]

verify [ Generaďż˝ ]

Soltys, Teenagent, Mentor, Franko, Panzer General.

02.07.2009
23:33
[16]

zoloman [ Pinhead ]

W Panzer Elite Action, chyba w kampanii niemieckiej, były misje w Polsce.

02.07.2009
23:34
[17]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Zdecydowanie CoD 3 (choć Polacy gadają tam płynnie Angielskim, taka trochę lipa jak dla mnie), ale w nowym Empire Total War też jest państwo Polskie i kampania nim.

03.07.2009
08:28
smile
[18]

Szenk [ Master of Blaster ]

Eastern Front II - dość stara, bardzo fajna turówka o II ww. Można sobie było wybrać "custom battle", scenariusz albo kampanię dziejącą się we wrześniu 1939, grając Niemcami albo Polakami.

Zresztą w tej grze było więcej mało spotykanych w grach "cudów" - np. wojna radziecko-fińska :)

03.07.2009
09:15
[19]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

terrorist takedown II jesteśmy z armii polskiej 100% :D
Chłopaki nie płaczą :D

03.07.2009
09:27
[20]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Chyba w serii Mortyr biegało się Polakiem (w tójce na pewno była misja w Warszawie).
W GTA IV kilka razy można usłyszeć, że przechodnei wołają do nas po polsku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.