mateofi [ Centurion ]
Wywiad z B-side - polskim testerem gry Risen i redaktorem magazynu PLAY.
Specjalnie dla serwisu Tawerna Risen, B-side odpowiedział na parę zadanych przez nas pytań. Możecie przeczytać wywiad pod poniższym adresem.
Zapraszam do lektury.
r0Xkill [ Pretorianin ]
Ciekawy wywiad, aczkolwiek dość krótki. Miło się czytało.
Endrju85 [ Centurion ]
W nowym Playu jest też fajna zapowiedź Risena.
Xardas3101 [ Legionista ]
Risen zapowiada się bardzo ciekawie. ; )
Mam tylko nadzieję, że PB nie powtórzy starych błędów z Gothica 3...
Tango3 [ Pretorianin ]
Na pewno nie. Risen to zupełnie nowy rozdział. Czekam z niecierpliwością...
novembre [ Pretorianin ]
Aż słychać to szlifowanie bugów w Piranha Bytes ;)

Radin [ Konsul ]
Oj! Ten link wygląda na uszkodzony.