GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wywiad z B-side - polskim testerem gry Risen i redaktorem magazynu PLAY.

24.06.2009
18:31
[1]

mateofi [ Centurion ]

Wywiad z B-side - polskim testerem gry Risen i redaktorem magazynu PLAY.

Specjalnie dla serwisu Tawerna Risen, B-side odpowiedział na parę zadanych przez nas pytań. Możecie przeczytać wywiad pod poniższym adresem.



Zapraszam do lektury.

01.07.2009
10:53
[2]

r0Xkill [ Pretorianin ]

Ciekawy wywiad, aczkolwiek dość krótki. Miło się czytało.

10.07.2009
09:34
[3]

Endrju85 [ Centurion ]

W nowym Playu jest też fajna zapowiedź Risena.

10.07.2009
10:22
[4]

Xardas3101 [ Legionista ]

Risen zapowiada się bardzo ciekawie. ; )
Mam tylko nadzieję, że PB nie powtórzy starych błędów z Gothica 3...

29.07.2009
09:36
[5]

Tango3 [ Pretorianin ]

Na pewno nie. Risen to zupełnie nowy rozdział. Czekam z niecierpliwością...

04.08.2009
08:36
[6]

novembre [ Pretorianin ]

Aż słychać to szlifowanie bugów w Piranha Bytes ;)

04.08.2009
08:37
smile
[7]

Radin [ Konsul ]

Oj! Ten link wygląda na uszkodzony.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.